Quote (cicia23 @ 20 Feb 2012 09:38)
siema, chłopaki ja już wstałam, dobrze by było już zacząć ... właśnie zadzwoniła koleżanka z pracy żebym dziś przyszła na 13 do roboty bo jest do lekarza zarejestrowana! kurde, jak już wstanę i chcę pograć to coś wypada :/ nie wiem czy mam grać bo w 2 godziny się nie wyrobimy .... nie wiem ... dajcie znać co robimy ... ja bym zagrała
wg mnie to takie telefony sie powinno sodtawac dzien wczesniej (minimum). Ty tez moglas miec plany i masz.. imo olej ja i cisniemy jak tylko sie pojawi 5tka