d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~ Solitude Ladderslasher Chat ~ > For Friends And Guildies
Prev14041424344339Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 2,865
Joined: May 6 2008
Gold: 2,230.28
Apr 14 2009 08:48pm
Quote (przy @ Tue, Apr 14 2009, 09:42pm)
hm may bein the next 2 days we have 100 gps :)


Totally tom :)
Member
Posts: 898
Joined: Oct 10 2008
Gold: 18,331.71
Apr 15 2009 05:23am
Quote (przy @ Wed, Apr 15 2009, 04:42am)
hm may bein the next 2 days we have 100 gps :)


We're doing great :thumbsup:
Member
Posts: 898
Joined: Oct 10 2008
Gold: 18,331.71
Apr 16 2009 04:55am
It's so empty here :o


Good morning/afternoon :hello:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 16 2009 04:56am
Quote (Homsa @ Thu, 16 Apr 2009, 12:55)
It's so empty here  :o


Good morning/afternoon :hello:


Cześć Justa :) . Jak sie dziś miewasz?

This post was edited by q^p on Apr 16 2009 04:57am
Member
Posts: 898
Joined: Oct 10 2008
Gold: 18,331.71
Apr 16 2009 09:27am
Quote (q^p @ Thu, Apr 16 2009, 12:56pm)
Cześć Justa :) . Jak sie dziś miewasz?


Hej Łukasz ^_^
Miewam sie calkiem niezle, zwlaszcza, ze mam wolne do konca tygodnia ;)

A co tam u ciebie?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 16 2009 02:10pm
Quote (Homsa @ Thu, 16 Apr 2009, 17:27)
Hej Łukasz  ^_^
Miewam sie calkiem niezle, zwlaszcza, ze mam wolne do konca tygodnia ;)

A co tam u ciebie?


Ja mam wolne do 22 kwietnia ----- wolne od uczelni :) . Dobrze jest :thumbsup: . Myslalem, ze dzis poklikamy bo widzialem, że masz 40 poziom ale poszłaś sobie to ja leciałem z poziomami dalej :P .
Fajny awatar, dopiero zwróciłem uwage :D I CLIMB chyba najlepsze :P .
Member
Posts: 898
Joined: Oct 10 2008
Gold: 18,331.71
Apr 16 2009 02:28pm
Quote (q^p @ Thu, Apr 16 2009, 10:10pm)
Ja mam wolne do 22 kwietnia ----- wolne od uczelni :) . Dobrze jest :thumbsup: . Myslalem, ze dzis poklikamy bo widzialem, że masz 40 poziom ale poszłaś sobie to ja leciałem z poziomami dalej :P .
Fajny awatar, dopiero zwróciłem uwage :D I CLIMB chyba najlepsze :P .


To szkoda,ze nic nie mowiles :p Juz dawno nie klikalismy razem ;)

Ja z kolei lubie twoj awatar, zawsze mnie rozsmiesza :lol:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 16 2009 02:42pm
Quote (Homsa @ Thu, 16 Apr 2009, 22:28)
To szkoda,ze nic nie mowiles :p Juz dawno nie klikalismy razem ;)

Ja z kolei lubie twoj awatar, zawsze mnie rozsmiesza  :lol:


To za każdym razem gdy będziesz smutna to klikaj na mnie :D hehehehe

O za miesiąc chłopaki cie kwiatkami będą obsypywać :lol: :P .

This post was edited by q^p on Apr 16 2009 02:43pm
Member
Posts: 898
Joined: Oct 10 2008
Gold: 18,331.71
Apr 16 2009 04:09pm
Quote (q^p @ Thu, Apr 16 2009, 10:42pm)
To za każdym razem gdy będziesz smutna to klikaj na mnie :D hehehehe

O za miesiąc chłopaki cie kwiatkami będą obsypywać :lol: :P .


Haha dobry pomysl ^_^

A z tymi kwiatkami, to nie bylabym taka pewna :p
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 16 2009 04:24pm
Quote (Homsa @ Fri, 17 Apr 2009, 00:09)
Haha dobry pomysl  ^_^

A z tymi kwiatkami, to nie bylabym taka pewna :p


Ja lubiłem kobiecie dawać kwiaty :) Ale minęła zima, kobiety nima :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev14041424344339Next
Add Reply New Topic