Quote (q^p @ Thu, Apr 16 2009, 10:10pm)
Ja mam wolne do 22 kwietnia ----- wolne od uczelni

. Dobrze jest

. Myslalem, ze dzis poklikamy bo widzialem, że masz 40 poziom ale poszłaś sobie to ja leciałem z poziomami dalej

.
Fajny awatar, dopiero zwróciłem uwage

I CLIMB chyba najlepsze

.
To szkoda,ze nic nie mowiles

Juz dawno nie klikalismy razem

Ja z kolei lubie twoj awatar, zawsze mnie rozsmiesza