Quote (wtyka @ Aug 21 2010 09:47pm)
siema ma ktos set lub 25+ lvl swordy w lsie? i moze jakies plate z ee? wykupilbym vaulta bo sobie trza popykac troche:)
pisz na gg m8 ja mam napweno cos,
wrocilem wlasnie z ognicha. dpobrze bylo

iode spac bo ju7z sie ledwo trzymam bye bye
This post was edited by sim on Aug 21 2010 03:20pm