d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1394041424382Next
Closed New Topic
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 06:06am
Na dziś daje sobie spokój z Lsem chyba biggrin.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 23 2009 06:06am
ja spadam
bede ok 16
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 06:11am
otworzyłem topa i zaraz zamkneli ohmy.gif

Quote (Swartor @ Mon, Mar 23 2009, 12:06pm)
ja spadam
bede ok 16



ok, cya wub.gif

This post was edited by eQ_1 on Mar 23 2009 06:11am
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 06:13am
Quote (Minuta_xxD @ Mon, Mar 23 2009, 02:06pm)
Na dziś daje sobie spokój z Lsem chyba biggrin.gif


Co tak słabiutko ? tongue.gif
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 06:23am
Quote (Szad0w @ Mon, 23 Mar 2009, 13:13)
Co tak słabiutko ? tongue.gif


Nie chce mi się.

Jutro jeszcze wbije.
Myśle, że z mq do czwartku dam radę.
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 06:29am
Pierw to trzeba zarobić, a potem pomyśleć o mq
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 06:32am
Quote (Szad0w @ Mon, 23 Mar 2009, 13:29)
Pierw to trzeba zarobić, a potem pomyśleć o mq


Jeszcze Cię przegonie.
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 06:34am
Zobaczymy smile.gif
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 06:57am
Dobra, ja spadam, dziś mnie raczej nie będzie.


Do zobaczyska! wub.gif
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 07:13am
Quote (Minuta_xxD @ Mon, Mar 23 2009, 12:57pm)
Dobra, ja spadam, dziś mnie raczej nie będzie.


Do zobaczyska! wub.gif


cya wub.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1394041424382Next
Closed New Topic