d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev13456762Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 2 2008 02:51pm
Quote (kubabos @ Fri, May 2 2008, 10:24pm)
wtf
wywala mnie ciagle z ls i nie moge wejsc ;(


no ja takze sad.gif

btw. mamy nowego uzytkownika dzieki mnie ... jego acc * kicek smile.gif on takze gra w ls'a wiec napewno nam pomoze biggrin.gif

dla wszytkich nie wiedzacych i sie pytajacych !!! : kiecek dal mi 50 fg za wstep a ja mu dolozylem z prostej przyczyny : bo to rowny ziomek jest a pozatym on takze gra w ls'a i moze bardzo pomoc gildii w zdobywaniu punktow !!!
Member
Posts: 3,463
Joined: Jun 6 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 2 2008 02:52pm
Quote (Rdk @ Fri, May 2 2008, 10:51pm)
no ja takze sad.gif

btw. mamy nowego uzytkownika dzieki mnie ... jego acc * kicek smile.gif on takze gra w ls'a wiec napewno nam pomoze biggrin.gif

dla wszytkich nie wiedzacych i sie pytajacych !!! : kiecek dal mi 50 fg za wstep a ja mu dolozylem z prostej przyczyny : bo to rowny ziomek jest a pozatym on takze gra w ls'a i moze bardzo pomoc gildii w zdobywaniu punktow !!!


vouchownik!
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 3 2008 04:59am
Quote (Rdk @ Fri, May 2 2008, 08:51pm)
no ja takze sad.gif

btw. mamy nowego uzytkownika dzieki mnie ... jego acc * kicek smile.gif on takze gra w ls'a wiec napewno nam pomoze biggrin.gif

dla wszytkich nie wiedzacych i sie pytajacych !!! : kiecek dal mi 50 fg za wstep a ja mu dolozylem z prostej przyczyny : bo to rowny ziomek jest a pozatym on takze gra w ls'a i moze bardzo pomoc gildii w zdobywaniu punktow !!!


xd cos ci kiepsko idzie 61lvl nadal ;D
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 3 2008 05:34am
Quote (thc_sokol @ Sat, May 3 2008, 10:59am)
xd cos ci kiepsko idzie 61lvl nadal ;D


hehe ja 7 mam xD
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 3 2008 06:18am
gz no ale ty dopiero zaczeles co z ta bronia
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 3 2008 06:59am
Quote (thc_sokol @ Sat, May 3 2008, 02:18pm)
gz no ale ty dopiero zaczeles co z ta bronia


no bo nie gralem bo mi serw padl dopiero 15 min temu moglem wlaczyc sad.gif

hehe a ty co tak cienko takze 64 ?? !! biggrin.gif jak dzialal ci normalnie serw to powinienes miec 68 nie 64 ... biggrin.gif

This post was edited by Rdk on May 3 2008 07:01am
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 3 2008 08:13am
Quote (Rdk @ Sat, May 3 2008, 12:59pm)
no bo nie gralem bo mi serw padl dopiero 15 min temu moglem wlaczyc sad.gif

hehe a ty co tak cienko takze 64 ?? !! biggrin.gif jak dzialal ci normalnie serw to powinienes miec 68 nie 64 ... biggrin.gif


jak ci dopiero serwer padl ja mkam 64 bo nie gralem duzo w lsa sprzedawalem troche eq i o 2chyba na jsp dopiero wpadlem;)
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 3 2008 05:27pm
co wogle int daje u fightera i postaci mele i u magica
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 3 2008 07:18pm
Quote (thc_sokol @ Sun, May 4 2008, 01:27am)
co wogle int daje u fightera i postaci mele i u magica


jak dla fightera int nic nie da bo to dajee tylko mane a mele dla magicna to samo co i int dla fightera biggrin.gif jednym slowem wielkie go*no smile.gif biggrin.gif

kurde sokol a zes teraz dowalil 69 lvl ... odje*bales mnie i to ladnie biggrin.gif biore sie doroboty bo trzeba mq zrobic wal i ty szybko je biggrin.gif
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 3 2008 08:43pm
zaraz mq bede robil mow kolejnosc
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev13456762Next
Add Reply New Topic