d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev138394041421788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Feb 17 2009 04:06pm
Starczy 28ml na mutowanie ? czy malo ? hm... discuss
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 17 2009 04:13pm
Quote (Slayer2006 @ Tue, Feb 17 2009, 11:06pm)
Starczy 28ml na mutowanie ? czy malo ? hm... discuss


ja mam 31 tongue.gif
28 styknie, ale im wiecej tym lepiej :]
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Feb 17 2009 04:15pm
Quote (Zeratull @ Tue, Feb 17 2009, 10:13pm)
ja mam 31 tongue.gif
28 styknie, ale im wiecej tym lepiej :]


Moze cos zaczne mutowac bo bida w oczy zaglada cry3.gif
Banned
Posts: 11,348
Joined: Jun 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 17 2009 04:19pm
Oglądał ktoś film dziś o 20:1x na TVP1 pt. "Chmura"?
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Feb 17 2009 04:19pm
ml - magic luck?

Ja to tradycyjnie lecę na arenie, jak coś się trafi to jest fg sad.gif
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Feb 17 2009 04:19pm
ja sie troche boje bo odkad mialem 32 ml to mi zaczely itemki ladne leciec ze skrzynki a teraz dla maga to kupilem robe i bede mial armor zamiast 10 to 9 ml i bede mial 31... i nie wiem czy nie bedzie gorzej sad.gif
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Feb 17 2009 04:21pm
Quote (Pingu_Hv @ Tue, Feb 17 2009, 10:19pm)
ja sie troche boje bo odkad mialem 32 ml to mi zaczely itemki ladne leciec ze skrzynki a teraz dla maga to kupilem robe i bede mial armor zamiast 10 to 9 ml i bede mial 31... i nie wiem czy nie bedzie gorzej sad.gif


1ml nie zrobi chyba takiej wielkiej roznicy hehe IMO smile.gif
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 17 2009 04:43pm
Quote (Slayer2006 @ Tue, 17 Feb 2009, 23:21)
1ml nie zrobi chyba takiej wielkiej roznicy hehe IMO smile.gif


pamietam jak mnie Pingu wrecz oskubal z 12 ml charm. :< !czy ile mial ten moj ice biggrin.gif
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Feb 17 2009 04:49pm
Quote (qba69 @ Tue, 17 Feb 2009, 23:43)
pamietam jak mnie Pingu wrecz oskubal z 12 ml charm. :< !czy ile mial ten moj ice biggrin.gif


11 ML i nadal go mam, chwile po tym jak go kupilem wymutowalem ten 50 int robe biggrin.gif
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 17 2009 04:58pm
Quote (Pingu_Hv @ Tue, 17 Feb 2009, 23:49)
11 ML i nadal go mam, chwile po tym jak go kupilem wymutowalem ten 50 int robe biggrin.gif


to nie fair :<< ide zmutowac jakiegos charma 280 ee. dzisiaj nie mam sily grac w lsa ale jutro to OJHHHH , OHH i jeswzcze bardziej biggrin.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev138394041421788Next
Closed New Topic