d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1363738394082Next
Closed New Topic
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 04:18am
Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 11:16)
hahaha biggrin.gif

coś ostatnio to popularne, nie? biggrin.gif


No popularne ; D

Ja pierdole, kot śpi na biurku i przez sen coś pierdoli ;d

e; Szad0w

podrzuć tego miecza ohmy.gif z ee i +3xx mana

#472863

This post was edited by Minuta_xxD on Mar 23 2009 04:20am
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 04:23am
moja kocica własnie śpi na łóżku i chrapie :X
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 04:24am
Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 11:23)
moja kocica własnie śpi na łóżku i chrapie :X


Mój kot śpi, a jego łapki zwisają mi nad klawiaturą i trochę ciężko się pisze sad.gif
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 04:27am
Quote (Minuta_xxD @ Mon, Mar 23 2009, 10:24am)
Mój kot śpi, a jego łapki zwisają mi nad klawiaturą i trochę ciężko się pisze sad.gif


ja nie lubie jak moja staje naprzeciwko monitora i się patrzy co ja robie :<
cięzko się też w cssa grało jak spała na kolanach :<
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 04:31am
Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 11:27)
ja nie lubie jak moja staje naprzeciwko monitora i się patrzy co ja robie :<
cięzko się też w cssa grało jak spała na kolanach :<


Też tak miałem, albo latał za celownikiem ; D


Ja pierdole padłem, Jak Kochacie ,swoja Dziewczyne Zone -> Okarz To W 3slowach, zapraszam, top na pl sekcji ;d
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 04:33am
Quote (Minuta_xxD @ Mon, Mar 23 2009, 10:31am)
Też tak miałem, albo latał za celownikiem ; D


Ja pierdole padłem, Jak Kochacie ,swoja Dziewczyne Zone -> Okarz To W 3slowach, zapraszam, top na pl sekcji ;d


wiem, też leże biggrin.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 23 2009 04:38am
re, przerwa byla biggrin.gif

o czym gadaliscie?
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 04:38am
Quote (Swartor @ Mon, 23 Mar 2009, 11:38)
re, przerwa byla biggrin.gif

o czym gadaliscie?


O Niczym, oderwałem się od Lsa, dla jakiegoś debil, czaj pl sekcje.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 23 2009 04:40am
Quote (Minuta_xxD @ Mon, 23 Mar 2009, 11:38)
O Niczym, oderwałem się od Lsa, dla jakiegoś debil, czaj pl sekcje.


daj link bo net muli ;d

This post was edited by Swartor on Mar 23 2009 04:41am
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 04:42am
Quote (Swartor @ Mon, 23 Mar 2009, 11:40)
daj link bo net muli ;d

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=29572694&f=230&st=0
Czaj ;D

I Pozdrów Kwaśniewskiego.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1363738394082Next
Closed New Topic