Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 11:27)
ja nie lubie jak moja staje naprzeciwko monitora i się patrzy co ja robie :<
cięzko się też w cssa grało jak spała na kolanach :<
Też tak miałem, albo latał za celownikiem ; D
Ja pierdole padłem, Jak Kochacie ,swoja Dziewczyne Zone -> Okarz To W 3slowach, zapraszam, top na pl sekcji ;d