d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev13536373839293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 20 2010 12:06pm
paczcie co w vaulcie znalazlem
Angelic earth XII
Level Req: 45
Spell Damage: 200 to 351
Mana Cost: 93

+90% Enhanced Effect
+1 Life Regen
+2 Extra Equipment Slots
+1% Life Steal

ile to moze byc warte?

edit: Guild Transfer Days Remaining: NONE

This post was edited by Swartor on Aug 20 2010 12:08pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 20 2010 12:17pm
Quote (Swartor @ 20 Aug 2010 20:06)
paczcie co w vaulcie znalazlem
Angelic earth XII
Level Req: 45
Spell Damage: 200 to 351
Mana Cost: 93

+90% Enhanced Effect
+1 Life Regen
+2 Extra Equipment Slots
+1% Life Steal

ile to moze byc warte?

edit: Guild Transfer Days Remaining: NONE


zapytaj zerratulla o cene lub zobacz w mp czy cos podobnego jest

a o guild vault zapytaj jurka, cos w chuja poleciał :P
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 20 2010 12:31pm
Ile teraz mniej/więcej kosztuje FG u ludzi którzy sprzedają je za gwiazdki bo znaleźć nie mogę a na wypłatę przydało by się coś zainwestować.


EDIT. Już widzę ale 100$ za h... nie wpłacę :P

This post was edited by MJToshi on Aug 20 2010 12:32pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 20 2010 01:08pm
Panowie chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawe

lubimy się z panami z revolty i w ogole jest fajnie, rekrutują zaufanych i dobrych slasherów
ja daje szansę początkującym, pomagam na starcie w miare mozliwosci i nie zwracam uwagi na wiele wad
jak by ktos sie za bardzo rozwinał w ls i stwierdził " w revolcie wiecej ludzi do gry " to chuj mu wielki w dupe, nie po to mam ten guild zeby dla innych szkolic slasherów.

dziekuje za uwage
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 20 2010 01:11pm
Quote (Pingu_Hv @ 20 Aug 2010 21:08)
Panowie chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawe

lubimy się z panami z revolty i w ogole jest fajnie, rekrutują zaufanych i dobrych slasherów
ja daje szansę początkującym, pomagam na starcie w miare mozliwosci i nie zwracam uwagi na wiele wad
jak by ktos sie za bardzo rozwinał w ls i stwierdził " w revolcie wiecej ludzi do gry " to chuj mu wielki w dupe, nie po to mam ten guild zeby dla innych szkolic slasherów.

dziekuje za uwage


już nie lubisz mnie i radka? :unsure:
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 20 2010 01:16pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 20 2010 07:08pm)
Panowie chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawe

lubimy się z panami z revolty i w ogole jest fajnie, rekrutują zaufanych i dobrych slasherów
ja daje szansę początkującym, pomagam na starcie w miare mozliwosci i nie zwracam uwagi na wiele wad
jak by ktos sie za bardzo rozwinał w ls i stwierdził " w revolcie wiecej ludzi do gry " to chuj mu wielki w dupe, nie po to mam ten guild zeby dla innych szkolic slasherów.

dziekuje za uwage


Mi tu dobrze więc jak ktoś chce mnie wykupić to pisać do Pingu_Hv z konkretną ofertą.

Licytacje zaczynamy od 50k FG. :)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 20 2010 01:55pm


Quote (blondaas @ 20 Aug 2010 21:11)
już nie lubisz mnie i radka? :unsure:


Quote (Pingu_Hv @ 20 Aug 2010 21:08)
Panowie chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawe

lubimy się z panami z revolty i w ogole jest fajnie, rekrutują zaufanych i dobrych slasherów
ja daje szansę początkującym, pomagam na starcie w miare mozliwosci i nie zwracam uwagi na wiele wad
jak by ktos sie za bardzo rozwinał w ls i stwierdził " w revolcie wiecej ludzi do gry " to chuj mu wielki w dupe, nie po to mam ten guild zeby dla innych szkolic slasherów.

dziekuje za uwage


przeciez napisalem ze jest inaczej :huh:
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 20 2010 02:06pm
Pozwoliłem sobie wykorzystać obrazek z chartera żeby w 1 minutke siga sobie zrobić :P
Będę mieć czas to zrobię sigi do LS dla wszystkich ale na razie z czasem krucho.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 20 2010 02:10pm
Quote (MJToshi @ 20 Aug 2010 22:06)
Pozwoliłem sobie wykorzystać obrazek z chartera żeby w 1 minutke siga sobie zrobić :P
Będę mieć czas to zrobię sigi do LS dla wszystkich ale na razie z czasem krucho.


spox, nice work :) charter zrobił dla nas moj przyjaciel darkal ( narysował mi tez tatuaz i rysuje kolejny hehe )

gras ktos w ls ? lvl 38 here
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 20 2010 02:11pm
Goń. wiele Ci nie brakuje do mnie.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev13536373839293Next
Add Reply New Topic