Quote (blondaas @ 20 Aug 2010 21:11)
już nie lubisz mnie i radka?

Quote (Pingu_Hv @ 20 Aug 2010 21:08)
Panowie chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawe
lubimy się z panami z revolty i w ogole jest fajnie, rekrutują zaufanych i dobrych slasherów
ja daje szansę początkującym, pomagam na starcie w miare mozliwosci i nie zwracam uwagi na wiele wad
jak by ktos sie za bardzo rozwinał w ls i stwierdził " w revolcie wiecej ludzi do gry " to chuj mu wielki w dupe, nie po to mam ten guild zeby dla innych szkolic slasherów.
dziekuje za uwage
przeciez napisalem ze jest inaczej
