Quote (qba69 @ Tue, 17 Feb 2009, 21:49)
hihih tez mnie to denerwuje -.-" jakos tak zawsze fajnie milo sie gra, dochodzimy do mojego dropu i nagle dupa
"sry musze isc"
"zostawilem zelazko"
"ide pracowac do kopalni, bede wieczorem"
denerwuje mnie to tez i na guild cata rly tak byc nie powinno :<
/edit
ja chyba wiem o kogo chodzi ale nie chce glosno mowic

o ciebie tez chodzi... nawet jak ze mna grales to bylo " po moim dropie ide "
na oprzyszlosc czekaj chociaz te 2 dropy po sobie
Quote (qba69 @ Tue, 17 Feb 2009, 21:56)
a nie bylo tak ze po moim dropie przerwa byla ^^ ?
no potem zadecydowalismy ze przerwa ale ty wczesniej zaznaczyles ze idziesz.
This post was edited by Pingu_Hv on Feb 17 2009 02:58pm