d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev135363738391788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 17 2009 02:13pm
Quote (q^p @ Tue, 17 Feb 2009, 20:56)
Haj!
Ktoś w okolicach 24 lvla? Znudziła mi sie arena...


wolisz ffa biggrin.gif ? walka o kazdy shrine ? D:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 17 2009 02:17pm
Quote (qba69 @ Tue, Feb 17 2009, 09:13pm)
wolisz ffa biggrin.gif ? walka o kazdy shrine ? D:


na arenie pada duuuuzo mniej itemkow niz na cata, tak leci tego gowna od cholery i kazdy zbierze dla siebie odpowiednia ilosc shrinow
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 17 2009 02:18pm
Quote (Zeratull @ Tue, 17 Feb 2009, 21:17)
na arenie pada duuuuzo mniej itemkow niz na cata, tak leci tego gowna od cholery i kazdy zbierze dla siebie odpowiednia ilosc shrinow


FAKE LOL !



ej panowie, powiem Wam cos (nikomu tego nie mowilem jeszcze...)


Spac mi sie chce biggrin.gif
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Feb 17 2009 02:18pm
Ktos cata 80lvl +/- ??
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 17 2009 02:19pm
Quote (Slayer2006 @ Tue, 17 Feb 2009, 21:18)
Ktos cata 80lvl +/- ??


ja ale tak po 22 biggrin.gif
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Feb 17 2009 02:21pm
Quote (qba69 @ Tue, Feb 17 2009, 08:19pm)
ja ale tak po 22 biggrin.gif


po 22 to nn jutro praca :/ teraz gram... jestem narazie ja i vedaar... jak co to pisac tu lub w grze smile.gif
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Feb 17 2009 02:31pm
Nie w biedronce.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Feb 17 2009 02:46pm
panowie, co do grania cata no maze, jak kurwa nie macie czasu grać paru kolejek to nie grajcie ! Jeszcze raz ktos mi bedzie grał tak ze do swojego dropa a potem spierdalał to go za jaja powiesze czyt. bedzie nieprzyjemnie ! A zanim wyjdziecie z cata to po 1 uprzedzacie kolejke wczesniej o ktorej idziecie i nie spierdalacie odrazu po swoim dropie tylko pare kolejek po ! Zadnego BM!
Ostatnie ostrzezenie!
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 17 2009 02:49pm
Quote (Pingu_Hv @ Tue, 17 Feb 2009, 21:46)
panowie, co do grania cata no maze, jak kurwa nie macie czasu grać paru kolejek to nie grajcie ! Jeszcze raz ktos mi bedzie grał tak ze do swojego dropa a potem spierdalał to go za jaja powiesze czyt. bedzie nieprzyjemnie ! A zanim wyjdziecie z cata to po 1 uprzedzacie kolejke wczesniej o ktorej idziecie i nie spierdalacie odrazu po swoim dropie tylko pare kolejek po ! Zadnego BM!
Ostatnie ostrzezenie!


hihih tez mnie to denerwuje -.-" jakos tak zawsze fajnie milo sie gra, dochodzimy do mojego dropu i nagle dupa

"sry musze isc"
"zostawilem zelazko"
"ide pracowac do kopalni, bede wieczorem"

denerwuje mnie to tez i na guild cata rly tak byc nie powinno :<


/edit

ja chyba wiem o kogo chodzi ale nie chce glosno mowic tongue.gif

This post was edited by qba69 on Feb 17 2009 02:52pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Feb 17 2009 02:55pm
Quote (qba69 @ Tue, 17 Feb 2009, 21:49)
hihih tez mnie to denerwuje -.-" jakos tak zawsze fajnie milo sie gra, dochodzimy do mojego dropu i nagle dupa

"sry musze isc"
"zostawilem zelazko"
"ide pracowac do kopalni, bede wieczorem"

denerwuje mnie to tez i na guild cata rly tak byc nie powinno :<


/edit

ja chyba wiem o kogo chodzi ale nie chce glosno mowic tongue.gif


o ciebie tez chodzi... nawet jak ze mna grales to bylo " po moim dropie ide "
na oprzyszlosc czekaj chociaz te 2 dropy po sobie

Quote (qba69 @ Tue, 17 Feb 2009, 21:56)
a nie bylo tak ze po moim dropie przerwa byla ^^ ?


no potem zadecydowalismy ze przerwa ale ty wczesniej zaznaczyles ze idziesz.

This post was edited by Pingu_Hv on Feb 17 2009 02:58pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev135363738391788Next
Closed New Topic