Quote (Pingu_Hv @ 20 Aug 2010 19:56)
ja 38, z toshim gramy, dogonisz nas ?
za slabu sprzet, musze dosc czesto przerwy robic a cata nie ma

Quote (Pingu_Hv @ 20 Aug 2010 19:56)
btw. wysylaj items od 15 lvlu
musze 100 na vault uzbierac
This post was edited by Swartor on Aug 20 2010 11:57am