Quote (Swartor @ Mon, 23 Mar 2009, 10:51)
done

meczylem sie 5 razy ale sie udalo

strasznie chujowy ten net
Same nołlajfy w tej gildii ;(
Quote (Swartor @ Mon, 23 Mar 2009, 10:52)
ls tu nie dziala

nie ma flesza
ściągnij
This post was edited by Minuta_xxD on Mar 23 2009 03:53am