Quote (LukaSss @ Tue, 17 Feb 2009, 18:35)
Ja spokojny jestem misiu

idziemy na browar? do medyka!
jakiego medyka ?
edit: ide sie przekimac, jak bedzie cieplo to popijemy, nn autobusów w taki mroz k
This post was edited by Pingu_Hv on Feb 17 2009 11:37am