Quote (Tedd @ Mon, Mar 23 2009, 08:55am)
Nie jestem obrażony, mam wyjebane na was

Btw. LS Gildia? a co to takiego? płacą tutaj za mq chociaż ?

wyjebane powiadasz?
taka gdzie wszyscy grają w LS, wymiana itemów, pomoc, wspólne cata itp
Quote (Tedd @ Mon, Mar 23 2009, 08:58am)
Tak więc zachowaliście się jak dziwki bez klasy

2 faile w jednym zdaniu.
po pierwsze dziwka otrzymuje wynagrodzenie za wykonywaną pracę, my nie, więc od dziwek wyzywać nas nie możesz
a po drugie, nie wiem kto jedził po Joungsie a teraz, gdy ten rozdał dn8 staje się jego kolegą

a po trzecie, powiedz mi czemu odszedłeś z Low ridersów? :>
This post was edited by eQ_1 on Mar 23 2009 03:01am