d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1313233343582Next
Closed New Topic
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 02:49am
Quote (Tedd @ Mon, 23 Mar 2009, 09:48)
c\_/



Czesc wink.gif


Kubek karu dla mnie?

Szkoda, że pusty -.-
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Mar 23 2009 02:51am
Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 09:49)
Czesc witam smile.gif

Siema Tedd smile.gif


Ną witam Cię Patryś wub.gif

Quote (Minuta_xxD @ Mon, 23 Mar 2009, 09:49)
Kubek karu dla mnie?

Szkoda, że pusty -.-


Daj sobie spokój, zaspamowaliście naszą gildie i uciekliście, teraz czas na nas :>

This post was edited by Tedd on Mar 23 2009 02:51am
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 02:54am
hahahahaha smile.gif
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 02:54am
Quote (Tedd @ Mon, Mar 23 2009, 08:51am)

Daj sobie spokój, zaspamowaliście naszą gildie i uciekliście, teraz czas na nas :>


u Was jakieś dziwne rozmowy, kłótnie itp
poza tym zaczynam grać ostrzej w LS'a i przeniosłem się do LS gildii

nie to, że Was nie lubiłem czy coś

mam nadzieję, że zrozumiesz i nie będziesz na mnie obrażony czy coś :x
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 02:54am
Quote (Tedd @ Mon, 23 Mar 2009, 09:51)
Ną witam Cię Patryś wub.gif



Daj sobie spokój, zaspamowaliście naszą gildie i uciekliście, teraz czas na nas :>


Siema Patryk.

No i co z tego, jak Ty mnie wygoniłeś mad.gif
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Mar 23 2009 02:55am
Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 09:54)
u Was jakieś dziwne rozmowy, kłótnie itp
poza tym zaczynam grać ostrzej w LS'a i przeniosłem się do LS gildii

nie to, że Was nie lubiłem czy coś

mam nadzieję, że zrozumiesz i nie będziesz na mnie obrażony czy coś :x


Nie jestem obrażony, mam wyjebane na was tongue.gif

Btw. LS Gildia? a co to takiego? płacą tutaj za mq chociaż ? sad.gif
Głupie tłumaczenie bez odpowiedniego uzasadnienia :]

This post was edited by Tedd on Mar 23 2009 02:57am
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 23 2009 02:57am
Quote (Tedd @ Mon, 23 Mar 2009, 09:55)
Nie jestem obrażony, mam wyjebane na was tongue.gif

Btw. LS Gildia? a co to takiego? płacą tutaj za mq chociaż ? sad.gif


Nie, nie płacą.
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Mar 23 2009 02:58am
Quote (Minuta_xxD @ Mon, 23 Mar 2009, 09:57)
Nie, nie płacą.


Tak więc zachowaliście się jak dziwki bez klasy sad.gif
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 23 2009 02:59am
Quote (Tedd @ Mon, Mar 23 2009, 08:55am)
Nie jestem obrażony, mam wyjebane na was tongue.gif

Btw. LS Gildia? a co to takiego? płacą tutaj za mq chociaż ? sad.gif


wyjebane powiadasz?

taka gdzie wszyscy grają w LS, wymiana itemów, pomoc, wspólne cata itp

Quote (Tedd @ Mon, Mar 23 2009, 08:58am)
Tak więc zachowaliście się jak dziwki bez klasy sad.gif


2 faile w jednym zdaniu.

po pierwsze dziwka otrzymuje wynagrodzenie za wykonywaną pracę, my nie, więc od dziwek wyzywać nas nie możesz

a po drugie, nie wiem kto jedził po Joungsie a teraz, gdy ten rozdał dn8 staje się jego kolegą biggrin.gif

a po trzecie, powiedz mi czemu odszedłeś z Low ridersów? :>

This post was edited by eQ_1 on Mar 23 2009 03:01am
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Mar 23 2009 03:01am
Quote (eQ_1 @ Mon, 23 Mar 2009, 09:59)
wyjebane powiadasz?

taka gdzie wszyscy grają w LS, wymiana itemów, pomoc, wspólne cata itp


U nas jakoś nigdy czasu nie miałeś żeby pograć razem, o itemy mnie nie pytałeś, a pomoc była zawsze kiedy ktoś potrzebował.
I dobrze, że odeszliście, bo przynajmniej wiemy komu nie należy ufać -.-

A teraz koniec płakania, czas na spam w czystej, aczkolwiek złożonej formie :c
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1313233343582Next
Closed New Topic