Quote (LukaSss @ Tue, 17 Feb 2009, 18:08)
Jaka firma? Ja z tych tanich to znam tylko DaGrasso - ale wbrew pozora rozumiem czemu jest taka tania - nie smakuje mi za bardzo.
da grasso moim zdaniem jest bardzo dobra i duza, 42 cm ale to siec pizzeri wiec jednak wiec bardziej znana,
ja jadlem w Vengo ale to chyba pojedynczy lokal.
Quote (qba69 @ Tue, 17 Feb 2009, 18:07)
O KURWA
wtstawialem charma wind mute za 16 fg i przez przypadek wystawilem mojego 160 ee:DDDDD
O W ********

brawo brawo
This post was edited by Pingu_Hv on Feb 17 2009 11:11am