d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev12930313233293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 19 2010 09:00am
Quote (ManiakS @ Aug 19 2010 02:57pm)
ja zachwile otwieram hiszpanskiego San Miguela B) (tzn podczas meczu)


Zło! :cry:

Dajcie na pare Leszków Pilsów :drool:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 09:04am
Quote (MJToshi @ 19 Aug 2010 17:00)
Zło! :cry:

Dajcie na pare Leszków Pilsów :drool:


dzis wniosłem 22 beczki 50l zywca i warki na 1 i 2 pietro :blink:
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Aug 19 2010 09:05am
btw jak mysliscie jaki dzis wynik Lecha, bo mam 70zl na betting
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 19 2010 09:09am
Lech bez formy i w składzie będzie brakować Bosackiego, Wojtkowiaka, Gancarczyka, Peszki, Rudnvesa. Dnipro jest bardzo silne i na ostatnią chwile sprowadzili kogoś za 7mln $. Ciężko powiedzieć. Jak chcecie mogę wam podać później linka do transmisji przez internet.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 19 2010 09:10am
Quote (ManiakS @ 19 Aug 2010 17:05)
btw jak mysliscie jaki dzis wynik Lecha, bo mam 70zl na betting


2:1 bedzie
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 09:12am
Quote (MJToshi @ 19 Aug 2010 17:09)
Lech bez formy i w składzie będzie brakować Bosackiego, Wojtkowiaka, Gancarczyka, Peszki, Rudnvesa. Dnipro jest bardzo silne i na ostatnią chwile sprowadzili kogoś za 7mln $. Ciężko powiedzieć. Jak chcecie mogę wam podać później linka do transmisji przez internet.


a w tv na którym transmisja ?
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 19 2010 09:14am
Polsat Futbol Studio i Mecz. Sam Mecz ma być w Polsacie Otwartym.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 09:17am
Quote (MJToshi @ 19 Aug 2010 17:14)
Polsat Futbol Studio i Mecz. Sam Mecz ma być w Polsacie Otwartym.


o której dokładnie ?
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Aug 19 2010 09:19am
Quote (Pingu_Hv @ 19 Aug 2010 16:17)
o której dokładnie ?


19
Member
Posts: 16,244
Joined: Sep 25 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2010 11:32am
Quote (MJToshi @ Aug 19 2010 04:48pm)
Trzeźwy jestem od Niedzieli :cry:

to mój rekord od ostatnich 2-3lat...


lol :D ja nie pale od niedzieli :) bez zadnych gownien typu nicoret :D ostatnio pol roku wytrzymalem i od 3-4 miechow znow palilem :)

This post was edited by kuchcik on Aug 19 2010 11:33am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev12930313233293Next
Add Reply New Topic