Quote (Pingu_Hv @ Tue, 17 Feb 2009, 17:24)
no ja tez, mialem 6 k fg i praktycznie rozdalem potrzebującym

ja tez rozdalem jak mialem fg

teraz zaczalem grac w lsa i mam nadzieje zarobic ale i tak rozdaje fg tym ktorzy potrzebuja

i wbilem 65 lvl , nn wellera, mam juz jednego ^ :** nie spionaj sie, ja zartowalem :<