Quote (thc_sokol @ Fri, May 2 2008, 01:54pm)
tu piszemy na temat lsa przy okazji postow wpadnie ale nam zalezy na dobrze guilda i zeby gracze z guilda zarobili po 1xx k fg majac wprawe w lsa
dokladnie ... posty to tam sa malo wazne jednakze zalozylem ten topik specjialnie z mysla o graczach LS'a z naszej gildii

topik powstal z boldem i red violatem dzieki donatowi thc_sokol'a wlasnie na to