Quote (Swartor @ Aug 18 2010 10:59pm)
http://media.omfgif.com/gif/123935pedo-snake-owner.gif
lol n1

Quote (Swartor @ Aug 19 2010 03:53am)
ja wlasnie wstalem
dzien dobry
Quote (Pingu_Hv @ Aug 19 2010 08:04am)
bry, ciezko po 2 miechach wstawania o 14 wstac o 8 do roboty

siema

ja chory jestem lekko i wolne ale jutro ostatni dzień pojade

jakoś się zmobilizuje
