d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev12829303132293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 18 2010 07:53pm
Quote (MJToshi @ 19 Aug 2010 03:39)
Spicie?


ja wlasnie wstalem
dzien dobry
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 12:04am
Quote (Swartor @ 19 Aug 2010 03:53)
ja wlasnie wstalem
dzien dobry


bry, ciezko po 2 miechach wstawania o 14 wstac o 8 do roboty :(
Member
Posts: 16,245
Joined: Sep 25 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2010 01:58am
Quote (Swartor @ Aug 18 2010 10:59pm)
http://media.omfgif.com/gif/123935pedo-snake-owner.gif


lol n1 :D

Quote (Swartor @ Aug 19 2010 03:53am)
ja wlasnie wstalem
dzien dobry


Quote (Pingu_Hv @ Aug 19 2010 08:04am)
bry, ciezko po 2 miechach wstawania o 14 wstac o 8 do roboty :(


siema :D ja chory jestem lekko i wolne ale jutro ostatni dzień pojade :D jakoś się zmobilizuje :P
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Aug 19 2010 04:28am
witam z poludnia wszystkich, ale mam burze tutaj, az strach sie bac :cry:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 19 2010 05:04am
Quote (Swartor @ Aug 18 2010 10:59pm)
http://media.omfgif.com/gif/123935pedo-snake-owner.gif


To jest okrojona wersja. :P W normalnej ten wonsz zjada ptaszka, a dziewczyny w panice uciekają z kanapy. :P

no cze Wam
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 19 2010 05:39am
Dzień Dobry.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 19 2010 08:32am
siema wszystkim

Quote (aniolek @ 19 Aug 2010 12:28)
witam z poludnia wszystkich, ale mam burze tutaj, az strach sie bac :cry:


m8 tak w ogole to ta chelmzynksa w wawce jest niedaleko mnie :)
chcesz robote w okolicy ? Tylko kierowca + praca fizyczna ale ok. 2 tysi czasem 2.5 zgarniasz :)
ja dzis byłem ale jednak nie nadaje sie do roboty fizycznej :P
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Aug 19 2010 08:33am
Quote (MJToshi @ 19 Aug 2010 12:39)
Dzień Dobry.


czesc, co tamu Alcoholikow slychac:)?
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 19 2010 08:48am
Trzeźwy jestem od Niedzieli :cry:

to mój rekord od ostatnich 2-3lat...

This post was edited by MJToshi on Aug 19 2010 08:49am
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Aug 19 2010 08:57am
ja zachwile otwieram hiszpanskiego San Miguela B) (tzn podczas meczu)

This post was edited by ManiakS on Aug 19 2010 08:58am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev12829303132293Next
Add Reply New Topic