Quote (xxxRedxxx @ Tue, Sep 1 2009, 12:11pm)
Aktualnie szukam sposobu, żeby się dorobić koło 1k. Ciężko grać na poziomie w LS'a nie mając zbytnio forumowych monet. Mam do wyboru Diablo,Pokera albo bardzo mozolne zarabianie w LS.
Hmm...
Najchętniej ubrałbym w diablo jakąś postać za 80g, napisał do niej skrypt i niech sobie sama biega.
Przydałby się w końcu ten reset laddera.
Przydałby się i to bardzo