d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > • Grev • > Guild Chat & Recruiting.
Prev1282930313254Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2009 03:00pm
Proszę Adamie, Twoja sygnatura.



Link: http://img15.imageshack.us/img15/8094/botligt.png
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 31 2009 03:06pm
Quote (uksz @ Mon, Aug 31 2009, 09:00pm)
Proszę Adamie, Twoja sygnatura.

http://img15.imageshack.us/img15/8094/botligt.png

Link: http://img15.imageshack.us/img15/8094/botligt.png


Nice1.
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Sep 1 2009 02:10am
Quote (uksz @ Mon, 31 Aug 2009, 23:00)
Proszę Adamie, Twoja sygnatura.

http://img15.imageshack.us/img15/8094/botligt.png

Link: http://img15.imageshack.us/img15/8094/botligt.png


Dziękuję, nawet najs. ;)
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Sep 1 2009 03:22am
Quote (Botlig @ Tue, Sep 1 2009, 08:10am)
Dziękuję, nawet najs. ;)

Proszę bardzo.
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Sep 1 2009 03:24am
Coś mało gracie w LS :<
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Sep 1 2009 03:30am
Quote (Botlig @ Tue, Sep 1 2009, 09:24am)
Coś mało gracie w LS :<

Adamie, spokojnie.
Przyjdzie mi zajawka to szybko wbiję 71 poziom.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 1 2009 04:11am
Aktualnie szukam sposobu, żeby się dorobić koło 1k. Ciężko grać na poziomie w LS'a nie mając zbytnio forumowych monet. Mam do wyboru Diablo,Pokera albo bardzo mozolne zarabianie w LS.

Hmm...

Najchętniej ubrałbym w diablo jakąś postać za 80g, napisał do niej skrypt i niech sobie sama biega.
Przydałby się w końcu ten reset laddera.
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Sep 1 2009 04:32am
Quote (xxxRedxxx @ Tue, Sep 1 2009, 12:11pm)
Aktualnie szukam sposobu, żeby się dorobić koło 1k. Ciężko grać na poziomie w LS'a nie mając zbytnio forumowych monet. Mam do wyboru Diablo,Pokera albo bardzo mozolne zarabianie w LS.

Hmm...

Najchętniej ubrałbym w diablo jakąś postać za 80g, napisał do niej skrypt i niech sobie sama biega.
Przydałby się w końcu ten reset laddera.


Przydałby się i to bardzo
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Sep 1 2009 06:09am
Quote (xxxRedxxx @ Tue, 1 Sep 2009, 12:11)
Najchętniej ubrałbym w diablo jakąś postać za 80g, napisał do niej skrypt i niech sobie sama biega.


Chujowy pomysł, u mnie bot latał 2 miechy i nic.

Najlepiej to pozyczyć od kogoś FG ;)
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 1 2009 06:15am
Quote (Botlig @ Tue, Sep 1 2009, 12:09pm)
Chujowy pomysł, u mnie bot latał 2 miechy i nic.

Najlepiej to pozyczyć od kogoś FG ;)


Daj linka. Kwestia szczęścia, a fg wole nie pożyczać.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1282930313254Next
Add Reply New Topic