Quote (Minuta_xxD @ Mon, 23 Mar 2009, 06:53)
Siema, moim zdaniem ten gulid chat powinniście dodać do chartera -.-
Dzień się zapowiada miły cuz będę w LSa napierdalał ; D
juz wrzucilem chat do chartera

url pod logiem
This post was edited by Swartor on Mar 23 2009 12:07am