d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > • Grev • > Guild Chat & Recruiting.
Prev1272829303154Next
Add Reply New Topic
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 01:53pm
Quote (2007 @ Mon, 31 Aug 2009, 21:46)
Dziękuje, choć wątpie byś kiedykolwiek przezył to samo co ja. ;(
Ofc nie życzę Ci tego, ani nikomu innemu.  :chicken:


Nadal rozpaczasz nad tamtą dziewczyną? :(
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 31 2009 02:05pm
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 09:53pm)
Nadal rozpaczasz nad tamtą dziewczyną? :(


Life is brutal.
Gdybym wiedział, że tak się skończy nasza znajomość, to nigdy bym się z Nią nie spotkał.
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 02:09pm
Quote (2007 @ Mon, 31 Aug 2009, 22:05)
Life is brutal.
Gdybym wiedział, że tak się skończy nasza znajomość, to nigdy bym się z Nią nie spotkał.


Wie że to niełatwa sprawa, ale postaraj się o niej zapomnieć :>

This post was edited by Botlig on Aug 31 2009 02:09pm
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 31 2009 02:13pm
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 10:09pm)
Wie że to niełatwa sprawa, ale postaraj się o niej zapomnieć :>


Wierz mi, że próbuję i chciałbym w końcu o tym zapomnieć. ;D
Ale.. nie mogę.
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 02:16pm
Quote (2007 @ Mon, 31 Aug 2009, 22:13)
Wierz mi, że próbuję i chciałbym w końcu o tym zapomnieć. ;D
Ale.. nie mogę.


Dziwna sprawa, że 3 miechy minęły i jeszcze Ci nie przeszło :<

This post was edited by Botlig on Aug 31 2009 02:17pm
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 31 2009 02:21pm
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 10:16pm)
Dziwna sprawa, że 3 miechy minęły i jeszcze Ci nie przeszło :<


Nie dziwne, tylko żałosne i głupie.

Idę psać, gn8.

;)
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 02:22pm
Quote (2007 @ Mon, 31 Aug 2009, 22:21)
Nie dziwne, tylko żałosne i głupie.

Idę psać, gn8.

http://farm3.static.flickr.com/2368/2169050955_8834aa0d41.jpg ;)


Słodkich snów, co to za stworzenie na obrazku ;o ?

This post was edited by Botlig on Aug 31 2009 02:22pm
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2009 02:30pm
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 08:22pm)
Słodkich snów, co to za stworzenie na obrazku ;o ?

Wydaje mi się, że lama.
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 02:32pm
Quote (uksz @ Mon, 31 Aug 2009, 22:30)
Wydaje mi się, że lama.


Nie wykluczam.

This post was edited by Botlig on Aug 31 2009 02:32pm
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2009 02:46pm
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 08:32pm)
Nie wykluczam.

Wciąż robię tę sygnaturkę.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1272829303154Next
Add Reply New Topic