Quote (Swartor @ 30 Oct 2010 22:51)
;DD
sad story x2
w sumie moglbym wyjsc zapalic ale jest mi tak kurwa dobrze, cieplo, milo i wygodnie, ze jak sobie pomysle o tym co jest na zewnatrz to siedze dalej

i tak rozkminiam od 20, cale 3 godziny bezsensownego myslenia w jednej pozycji o tym, ze pasowaloby sie ruszyc. jak juz cos wymysle to kurwa stwierdzam, ze jest za pozno i siedze dalej, piszac z kazdym sciany tekstu jednak dalej nic nie ogarniam

JAPIERDOLE
Quote (Rafalek @ 30 Oct 2010 23:02)
Chyba nie chodzi o ten obecny?
edit: Lol ofc.
o ten co mialem wczesniej
This post was edited by Accusation on Oct 30 2010 03:05pm