Quote (Swartor @ 30 Oct 2010 11:47)
ty
dac bin 1k czy probowac wiecej wyciagnac?

jak juz to daj 1 k DL, nie ma sensu dawac bin tak wczesnie
Quote (zALC @ 30 Oct 2010 12:19)
to co ustawiamy sie na jakas godzine i na jakis level ;d?
ja moge pewnie po 23 dopiero wiec jak byscie poczekali na mnie byloby nice, imo dobijmy wszyscy na lvl 70 i jutro w polodnie pewnie wszyscy beda
This post was edited by Pingu_Hv on Oct 30 2010 05:04am