Quote (MotherOfTwo @ 18 Aug 2010 18:45)
Witam!!

lol warned

Quote (Jasiniak @ 18 Aug 2010 10:45)
O kurwa byłem na ochronie pare dni a tu guild żyje

witam nowych czas na LS

w końcu kierownik wrócił nie

Quote (MJToshi @ 18 Aug 2010 04:24)
No udało się

Samuraj. Teraz zrobię sobie Postać na welle a potem będę lvlować Samuraja.
gratulacje ! Ja od jutra do roboty ide ale w weekend chyba mozemy cos pograc
