Quote (Swartor @ 29 Oct 2010 06:33)
toshi niech wybiera swoje bo to on pomieszal a ja wezmę te co zostaną

gratuluje pass,a zaraz rozlicze fg ofc

co do stuffu to zostaw charmy i armory które Ci zostawiłem, z tego co wiem u kogoś pałeta się jakiś club set

palla można castera - ba nawet mam axe 53 int/9 dex i sword 30 int lvl 30 + armorki heavy z int ale casterów jest wielu a dobry tank zawsze się przydaje na cata

imo będziesz się męczył pallem cuz nie za wiele many