Quote (Misiowski @ 28 Oct 2010 14:59)
Toshi jest na 62 lvl, sadzisz ze nie wbije dzis gp ?

dobra, toshi jak wbije 600 GP to dosanie 100 fg
następna osoba która wbije GP po nim tez dostanie 100 fg

a jak ktoś wyprzedzi toshiego i wbije 600th GP zgarnie 200
wybacz mateusz wiem ze to nie sprawiedliwe ale reszcie też się coś należy
