☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> • Grev • > Guild Chat & Recruiting.
Prev
1
25
26
27
28
29
54
Next
Add Reply
New Topic
Views: 5610
Replies: 534
Track Topic
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#261
Aug 31 2009 03:44am
Muszę przyznać, że ładne sigi mamy w gildii
uksz
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold
:
0.00
#262
Aug 31 2009 04:07am
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 09:44am)
Muszę przyznać, że ładne sigi mamy w gildii
Dziękuję Adamie.
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#263
Aug 31 2009 04:09am
Quote (uksz @ Mon, 31 Aug 2009, 12:07)
Dziękuję Adamie.
Nie ma za co Łukaszu
uksz
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold
:
0.00
#264
Aug 31 2009 04:11am
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 10:09am)
Nie ma za co Łukaszu
Jak tylko będziesz potrzebował sygnaturki, napisz do mnie.
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#265
Aug 31 2009 04:13am
Quote (uksz @ Mon, 31 Aug 2009, 12:11)
Jak tylko będziesz potrzebował sygnaturki, napisz do mnie.
Na razie jestem bardzo zadowolony z tej co mam obecnie.
uksz
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold
:
0.00
#266
Aug 31 2009 04:15am
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 10:13am)
Na razie jestem bardzo zadowolony z tej co mam obecnie.
Byłbym w stanie zrobić lepszą.
Na przykład z rycerzem, którego masz w avatarze.
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#267
Aug 31 2009 04:17am
Quote (uksz @ Mon, 31 Aug 2009, 12:15)
Byłbym w stanie zrobić lepszą.
Na przykład z rycerzem, którego masz w avatarze.
Jak masz chęci i czas to możesz zrobić, zobaczymy czy to prawda.
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#268
Aug 31 2009 11:35am
Strasznie cicho u nas.
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#269
Aug 31 2009 12:09pm
Pisać coś bo double posty mi lecą.
This post was edited by Botlig on Aug 31 2009 12:18pm
nalogowiec
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold
:
1,050.00
#270
Aug 31 2009 12:21pm
Quote (Botlig @ Mon, Aug 31 2009, 08:09pm)
Pisać coś bo double posty mi lecą.
To niech przestaną
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
25
26
27
28
29
54
Next
Add Reply
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact