d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev1257258259260261293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 26 2010 02:46pm
gz all.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 02:47pm
Quote (MJToshi @ 26 Oct 2010 22:46)
gz all.


i gz dla Ciebie :)
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Oct 26 2010 02:47pm
tylko swartor passnal, wiedzialem ze najlepsza metoda to siedziec w studni :angry:
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Oct 26 2010 04:36pm
wlasnie osunal mi sie grunt pod nogami, szukam pracy...

nie mam kasy, mieszkania tez nie bede mial za niedlugo, potrzebuje jakiejs roboty, jakakolwiek w warszawie

This post was edited by aniolek on Oct 26 2010 04:36pm
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 26 2010 09:58pm
Quote (aniolek @ Oct 26 2010 10:36pm)
wlasnie osunal mi sie grunt pod nogami, szukam pracy...

nie mam kasy, mieszkania tez nie bede mial za niedlugo, potrzebuje jakiejs roboty, jakakolwiek w warszawie


Nie mieszkam w Warszawie ale paru znajomych pracujących tam mam. Zadzwonię później jak się obudzą i popytam.

Swoją drogą +1gp i 2 dropy koło 100ee.

Zaczynam lvlować 2 postacią.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 10:28pm
w co ladowac samurajem?

e/ pingu pozycz itemki dla samu :)

This post was edited by Swartor on Oct 26 2010 10:55pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 27 2010 12:08am
Quote (aniolek @ 27 Oct 2010 00:36)
wlasnie osunal mi sie grunt pod nogami, szukam pracy...

nie mam kasy, mieszkania tez nie bede mial za niedlugo, potrzebuje jakiejs roboty, jakakolwiek w warszawie


m8 ja chyba dziś rezygnuję ze swojej, porozmawiamy potem przez tel i może cię wkrecę na swoje miejsce - praca handlowca, branża spożywcza
wyslij mi swoj nr na pm
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Oct 27 2010 04:59am
swartor musisz zmienic w sigu postac, nie jestes juz magiem , kk ? :angry:
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 27 2010 07:24am
Quote (Misiowski @ 27 Oct 2010 12:59)
swartor musisz zmienic w sigu postac, nie jestes juz magiem , kk ? :angry:


wiem
wczoraj mi sie nie chcialo ;o
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 27 2010 09:06am
Quote (Swartor @ Oct 27 2010 01:24pm)
wiem
wczoraj mi sie nie chcialo ;o


Jak co to zobacz co tu jest:
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=358386&p=122572


może się coś przyda. W Samuraja jeśli masz daggery ładuj tylko w dex i nic innego.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1257258259260261293Next
Add Reply New Topic