Quote (aniolek @ Oct 26 2010 10:36pm)
wlasnie osunal mi sie grunt pod nogami, szukam pracy...
nie mam kasy, mieszkania tez nie bede mial za niedlugo, potrzebuje jakiejs roboty, jakakolwiek w warszawie
Nie mieszkam w Warszawie ale paru znajomych pracujących tam mam. Zadzwonię później jak się obudzą i popytam.
Swoją drogą +1gp i 2 dropy koło 100ee.
Zaczynam lvlować 2 postacią.