d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev1254255256257258293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 10:02am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 17:50)
dzwonil do mnie ze sie nie wyrobi dzisiaj i jutro na 18 mam :)


no to zajebiscie, masz nadal tego wella ?

o kurwa, ty juz 73 lvl :O ?
TO musimy lvl 70 nabić...
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 10:03am
Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 18:02)
no to zajebiscie, masz nadal tego wella ?

o kurwa, ty juz 73 lvl :O ?
TO musimy lvl 70 nabić...


nie mam ;/
szukam

e/ 18:06 An evil presence sends a shiver down your spine.
jak ja tego nie lubie :(

Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 18:04)
tylko nie wbijaj juz lvla, umrzyj pare razy jak cos


ok

This post was edited by Swartor on Oct 26 2010 10:06am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 10:04am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 18:03)
nie mam ;/
szukam


tylko nie wbijaj juz lvla, umrzyj pare razy jak cos
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 10:21am
mam well
czekam :)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 10:25am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 18:21)
mam well
czekam :)


kurde kolega po mnie wpada za 30 min :/
raczej nie zdaze dobic lvl 70 w tym czasie, najwyzej jak wroce po 20 to powellujemy
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Oct 26 2010 10:26am
cze
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 10:27am
Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 18:25)
kurde kolega po mnie wpada za 30 min :/
raczej nie zdaze dobic lvl 70 w tym czasie, najwyzej jak wroce po 20 to powellujemy


to mam trzymac well?
czy znajdziemy drugi
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 10:34am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 18:27)
to mam trzymac well?
czy znajdziemy drugi


narazie trzymaj, jeszcze nie wiadomo jak mateuszowi idzie :P

Quote (Accusation @ 26 Oct 2010 18:26)
cze


hajmerson :)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 10:39am
ja lece bede po 20, czekajcie na mnie na ~70 lvlu :)


będziemy rzylionerami wellując we 4 :O


edit: jednak zostaje cuz jest mecz i kolega wpada do mnie
wiec tak jak by jestem online :) słejtor czekaj z wellem

This post was edited by Pingu_Hv on Oct 26 2010 10:45am
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Oct 26 2010 10:51am
powodzenia panowie !

ja wbywam pokopac w pilke
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1254255256257258293Next
Add Reply New Topic