d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev1253254255256257293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 25 2010 11:56pm
Quote (MJToshi @ 26 Oct 2010 01:38)
Spoko i tak jutro się zbieramy na wellowanie więc kto chętny niech zostanie koło 66-70lvlu żeby zrobić guild cata jak największą ilością osób.


vouchuje, będzie po 3-4 side dropy z kazdego wella i zostaniemy rzylionerami :drool:

This post was edited by Pingu_Hv on Oct 25 2010 11:56pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 02:55am
Wczoraj szukajac wella kilka razy zginalem przez 'spine' czy jak to sie zwie i sie zdenerwowalem i poszedlem :(
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 08:42am
mam well jak cos

ale o 18 mam kurs wiec fast :>
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 08:55am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 16:42)
mam well jak cos

ale o 18 mam kurs wiec fast :>


chyba nie zdazymy, o ktorej wracasz ?

Misiowski uciekinierze jak tam ?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 08:56am
Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 16:55)
chyba nie zdazymy, o ktorej wracasz ?

Misiowski uciekinierze jak tam ?


kolo 20
do 17:45 moge cisnac
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 08:58am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 16:56)
kolo 20
do 17:45 moge cisnac


sprobuje dobic ale toshiego i tak nie ma... ma 47 lvl wiec raczej kolo 20 wszyscy razem powellujemy
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 09:07am
Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 16:58)
sprobuje dobic ale toshiego i tak nie ma... ma 47 lvl wiec raczej kolo 20 wszyscy razem powellujemy


k to ja poexpie druga postac ;)

a wella znajdziemy

This post was edited by Swartor on Oct 26 2010 09:07am
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 26 2010 09:35am
Dzień Dobry :)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 26 2010 09:44am
Quote (MJToshi @ 26 Oct 2010 17:35)
Dzień Dobry :)


cze, wbijaj 6x i po 20 wellujemy :)
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 09:50am
dzwonil do mnie ze sie nie wyrobi dzisiaj i jutro na 18 mam :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1253254255256257293Next
Add Reply New Topic