☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev
1
253
254
255
256
257
293
Next
Add Reply
New Topic
Views: 34482
Replies: 2928
Track Topic
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#2541
Oct 25 2010 11:56pm
Quote (MJToshi @ 26 Oct 2010 01:38)
Spoko i tak jutro się zbieramy na wellowanie więc kto chętny niech zostanie koło 66-70lvlu żeby zrobić guild cata jak największą ilością osób.
vouchuje, będzie po 3-4 side dropy z kazdego wella i zostaniemy rzylionerami
This post was edited by Pingu_Hv on Oct 25 2010 11:56pm
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#2542
Oct 26 2010 02:55am
Wczoraj szukajac wella kilka razy zginalem przez 'spine' czy jak to sie zwie i sie zdenerwowalem i poszedlem
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#2543
Oct 26 2010 08:42am
mam well jak cos
ale o 18 mam kurs wiec fast :>
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#2544
Oct 26 2010 08:55am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 16:42)
mam well jak cos
ale o 18 mam kurs wiec fast :>
chyba nie zdazymy, o ktorej wracasz ?
Misiowski uciekinierze jak tam ?
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#2545
Oct 26 2010 08:56am
Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 16:55)
chyba nie zdazymy, o ktorej wracasz ?
Misiowski uciekinierze jak tam ?
kolo 20
do 17:45 moge cisnac
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#2546
Oct 26 2010 08:58am
Quote (Swartor @ 26 Oct 2010 16:56)
kolo 20
do 17:45 moge cisnac
sprobuje dobic ale toshiego i tak nie ma... ma 47 lvl wiec raczej kolo 20 wszyscy razem powellujemy
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#2547
Oct 26 2010 09:07am
Quote (Pingu_Hv @ 26 Oct 2010 16:58)
sprobuje dobic ale toshiego i tak nie ma... ma 47 lvl wiec raczej kolo 20 wszyscy razem powellujemy
k to ja poexpie druga postac
a wella znajdziemy
This post was edited by Swartor on Oct 26 2010 09:07am
MJToshi
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold
:
0.40
#2548
Oct 26 2010 09:35am
Dzień Dobry
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#2549
Oct 26 2010 09:44am
Quote (MJToshi @ 26 Oct 2010 17:35)
Dzień Dobry
cze, wbijaj 6x i po 20 wellujemy
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#2550
Oct 26 2010 09:50am
dzwonil do mnie ze sie nie wyrobi dzisiaj i jutro na 18 mam
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
253
254
255
256
257
293
Next
Add Reply
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact