Quote (Magnak @ Dec 5 2009 01:05am)
O boże! What's going on? D: Did something bad happen?
P.S.: Hey everyone.

I miss you guys. I wish I could play some LS.

I kind of have this craving to play some LS... but no time T_T
P.P.S.: Chcę pisać trochę po polsku .

Co tam słychać po drugiej stronie Atlantyku? Czy jest tam już śnieg?
P.P.P.S.: Proszę, korrektuj moje błędy, instruktorze Justyna... bo inaczej nigdy się nie nauczę pisać pożądnie.

Hej Dominik
Poprawiłam kilka błędów
Po tej stronie wszystko dobrze. Miasta zaczynają pięknie wyglądać przybrane dekoracjami świątecznymi, jest dużo kiermaszy świątecznych jak np. ten :

śniegu jeszcze nie ma, ale robi się coraz zimniej, więc już niedługo spadnie

W niedzielę mamy dzień Świętego Mikołaja, więc muszę jutro jeszcze kupić kilka drobiazgów, żeby przygotować kilka prezentów dla najbliższych

I oczywiście już nie mogę się doczekać na święta, żeby jechać do Zakopanego
A co słychać u ciebie?
Pity you have no time

And there was a new update - ls looks much different now.