d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev12425262728293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 17 2010 04:06pm
Quote (Pingu_Hv @ 18 Aug 2010 00:03)
za 500th GP szef płaci 100 fg
ofc suma może uledz podwyższeniu ale napewno nie opadnie :)

jutro mnie nie ma cały dzień cuz do rodzinki jade


i tak wiadomo, że sam upolujesz tego 500th gp :(
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 04:07pm
Quote (blondaas @ 18 Aug 2010 00:06)
i tak wiadomo, że sam upolujesz tego 500th gp :(


spróbuje :D
wtedy to mi zapłacą fg :evil:

nie mam z kim pograc cuz 16 lvl :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2010 04:07pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 11:04pm)
nie, ale siedze ciągle na lapku a tu nie mam gg :P
zaraz wstane do stacjonarnego


Chyba już wstałeś ;)
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 17 2010 04:08pm
Jeszcze tylko 23Climby i Fg będzie moje :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 04:11pm
Quote (LukaSss @ 18 Aug 2010 00:07)
Chyba już wstałeś ;)


juz rozpierdalasz mój don8 na bzdury nędarzu ?

Buty kup i chleb dla dzieci !
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2010 04:14pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 11:11pm)
juz rozpierdalasz mój don8 na bzdury nędarzu ?

Buty kup i chleb dla dzieci !


Ja nie wiem, sry
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 04:23pm
Quote (LukaSss @ 18 Aug 2010 00:14)
Ja nie wiem, sry


była tu dyskusja o melanżu u Ciebie, już wszystkich zaprosiłem, pozowlę Ci wybrać datę :D
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2010 04:38pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 11:23pm)
była tu dyskusja o melanżu u Ciebie, już wszystkich zaprosiłem, pozowlę Ci wybrać datę :D


31 września 2010 k?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 04:40pm
Quote (LukaSss @ 18 Aug 2010 00:38)
31 września 2010 k?


ofc m8 zartowalem wiec nie rygluj drzwi :)
kiedys sie mozna ustawic nie koniecznie u Ciebie w domu :P
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2010 04:41pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 11:40pm)
ofc m8 zartowalem wiec nie rygluj drzwi :)
kiedys sie mozna ustawic nie koniecznie u Ciebie w domu :P


Nie no raczej ;) Jestem otwarty na propozycje :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev12425262728293Next
Add Reply New Topic