d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev1243244245246247293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 22 2010 11:33pm
Quote (Accusation @ 23 Oct 2010 02:38)
rowniez witam


dlaczego nie jestes w jakamozach?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 23 2010 01:41am
Ktos chetny na kataski kolo 12?

This post was edited by Swartor on Oct 23 2010 01:42am
Member
Posts: 29,033
Joined: Nov 3 2005
Gold: 29,415.28
Oct 23 2010 04:19am
Morning guys :)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 23 2010 05:17am
witam z rana

ide jebne mq, wczoraj nie dalem rady ostatnich 30 itemkach :(
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 23 2010 05:25am
Pingu bawisz sie w mutowanie?

mam Epic ice II jak chcesz

Quote (Pingu_Hv @ 23 Oct 2010 13:35)
giev plz przez vault jak masz :)
cuz za 1 fg nie opyla się :P
jak chcesz to wystaw moze ktos kupi, ja nie doszedłem do epic tier II, narazie magicale na tier II katuje


sent

This post was edited by Swartor on Oct 23 2010 05:40am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 23 2010 05:35am
Quote (Swartor @ 23 Oct 2010 13:25)
Pingu bawisz sie w mutowanie?

mam Epic ice II jak chcesz


giev plz przez vault jak masz :)
cuz za 1 fg nie opyla się :P
jak chcesz to wystaw moze ktos kupi, ja nie doszedłem do epic tier II, narazie magicale na tier II katuje
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 23 2010 07:56am
Dzień Dobry
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 23 2010 08:48am
kurde nie mam weny dzisiaj do gry :(

Quote (Pingu_Hv @ 23 Oct 2010 16:52)
nei dziwie się, jest sobota :<


to jedno
a drugie to to ze druzyny nie ma :(

This post was edited by Swartor on Oct 23 2010 08:56am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 23 2010 08:52am
Quote (Swartor @ 23 Oct 2010 16:48)
kurde nie mam weny dzisiaj do gry :(


nei dziwie się, jest sobota :<
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Oct 23 2010 09:26am
jakby ktos gral w diablo to moge pomoc z jakimis taxi, ubiciem dc/uber :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1243244245246247293Next
Add Reply New Topic