d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev1241242243244245293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 29,033
Joined: Nov 3 2005
Gold: 29,415.28
Oct 22 2010 01:32pm
Quote (MJToshi @ 22 Oct 2010 20:30)
http://www.wiatrak.nl/wp-content/uploads/niedzwiedz-z-piwem.jpg


:blush:


Beer LOL xD

Ofc beer not a bear xD

This post was edited by inzinity on Oct 22 2010 01:34pm
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Oct 22 2010 01:34pm
Quote (inzinity @ 22 Oct 2010 21:32)
Beer LOL xD


:)
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 22 2010 01:39pm
Quote (inzinity @ Oct 22 2010 07:32pm)
Beer LOL xD

Ofc beer not a bear xD


But i want my own bear :P
Member
Posts: 29,033
Joined: Nov 3 2005
Gold: 29,415.28
Oct 22 2010 01:51pm
Quote (MJToshi @ 22 Oct 2010 20:39)
But i want my own bear :P


Irek can bee a fine bear :P


:wub:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 22 2010 03:31pm
Quote (inzinity @ 22 Oct 2010 21:51)
Irek can bee a fine bear :P


:wub:


:wub:

Toshi juz wbijam na ls i dobijam monkeusza :)
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 22 2010 03:33pm
Quote (Pingu_Hv @ Oct 22 2010 09:31pm)
:wub:

Toshi juz wbijam na ls i dobijam monkeusza :)


Spoko :) JAk by Ci sie nie chcialo czy cos to mow :) Mi sie nie spieszy :P kompletuje castera i mam braki w mq int dagger + wind charm na lvl 35 i 45. Reszta na razie starcza :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 22 2010 03:59pm
Quote (MJToshi @ 22 Oct 2010 23:33)
Spoko :) JAk by Ci sie nie chcialo czy cos to mow :) Mi sie nie spieszy :P kompletuje castera i mam braki w mq int dagger + wind charm na lvl 35 i 45. Reszta na razie starcza :D


che mi sie :) mozesz juz szukac wella, przydalby sie jeszcze ktoś trzeci zeby więcej side dropów było
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Oct 22 2010 04:01pm
Quote (Pingu_Hv @ Oct 22 2010 10:59pm)
che mi sie :) mozesz juz szukac wella, przydalby sie jeszcze ktoś trzeci zeby więcej side dropów było


ja moge, ale nie dzisiaj :<
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 22 2010 04:02pm
Quote (sim @ 23 Oct 2010 00:01)
ja moge, ale nie dzisiaj :<


do jutra to toshi zdazy nowy climb zrobic, ja pewnie do poniedzialku wiec spoko, jeszcze powellujemy razem :)
chyba ze bys dobil w ciagu godziny do mq :<
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Oct 22 2010 04:03pm
Quote (Pingu_Hv @ Oct 22 2010 11:02pm)
do jutra to toshi zdazy nowy climb zrobic, ja pewnie do poniedzialku wiec spoko, jeszcze powellujemy razem :)
chyba ze bys dobil w ciagu godziny do mq :<


mate ja biegalem 1,5 h za kawalkiem dmuchanej skory/syntetyku wiec nie mam sily na clickanie :<

do tego wszystkie przychdze do domu chce zasiadac do kompa, zeby zobaczyc co biegacz znalazl przez ten czas w diaplo a tu mamy wylaczyla cpu

This post was edited by sim on Oct 22 2010 04:04pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1241242243244245293Next
Add Reply New Topic