Quote (Pingu_Hv @ Oct 22 2010 11:02pm)
do jutra to toshi zdazy nowy climb zrobic, ja pewnie do poniedzialku wiec spoko, jeszcze powellujemy razem

chyba ze bys dobil w ciagu godziny do mq :<
mate ja biegalem 1,5 h za kawalkiem dmuchanej skory/syntetyku wiec nie mam sily na clickanie :<
do tego wszystkie przychdze do domu chce zasiadac do kompa, zeby zobaczyc co biegacz znalazl przez ten czas w diaplo a tu mamy wylaczyla cpu
This post was edited by sim on Oct 22 2010 04:04pm