d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev1235236237238239293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Oct 21 2010 05:22pm
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Oct 21 2010 05:47pm
Dajcie za darmo! Cze panowie!
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Oct 21 2010 05:54pm
Ja też poproszę :D Freeeeeeeeeeeeeee :)

EDIT:

A tak po za tym FG dla was będzie ale będziecie musieli zapracować dla Gildii. Nic za darmo. Jutro dogadam pewne szczegóły z Szefem :P

This post was edited by MJToshi on Oct 21 2010 05:57pm
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Oct 21 2010 06:17pm
Quote (MJToshi @ Oct 22 2010 12:54am)
Ja też poproszę :D Freeeeeeeeeeeeeee :)

EDIT:

A tak po za tym FG dla was będzie ale będziecie musieli zapracować dla Gildii. Nic za darmo. Jutro dogadam pewne szczegóły z Szefem :P


Po co komu fg? Lepiej sobie coś fajnego kup m8 ;)
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Oct 21 2010 06:42pm
slyszalem, ze rozdaja tutaj forumowe monety :O
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 21 2010 11:20pm
Quote (MJToshi @ 22 Oct 2010 01:54)
Ja też poproszę :D Freeeeeeeeeeeeeee :)

EDIT:

A tak po za tym FG dla was będzie ale będziecie musieli zapracować dla Gildii. Nic za darmo. Jutro dogadam pewne szczegóły z Szefem :P


no ciekaw jestem co wymysliles ale to co zarobiłeś jest dla Ciebie, jak ktoś będzie grał w LS to tez zarobi - pozatym ja juz uzbierałem troche fg na premie motywacyjne wiec reszcie nie pozostaje nic innego jak slashować :)

Quote (Accusation @ 22 Oct 2010 02:42)
slyszalem, ze rozdaja tutaj forumowe monety :O


fri wpierdol też :ph34r:

This post was edited by Pingu_Hv on Oct 21 2010 11:20pm
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Oct 22 2010 01:59am
wlasnie zauwazylem ze jakis nowy ls jest juz

nie ma juz solo? bo zrobila sie pvp arena, a i cata calkiem inne

a jak sie welluje?

This post was edited by aniolek on Oct 22 2010 02:00am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 22 2010 02:14am
Quote (aniolek @ Oct 22 2010 09:59am)
wlasnie zauwazylem ze jakis nowy ls jest juz

nie ma juz solo? bo zrobila sie pvp arena, a i cata calkiem inne

a jak sie welluje?


w cata musisz znalesc wella i tam wellujesz.
solowac mozesz w cata
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Oct 22 2010 02:17am
Quote (Zeratull @ Oct 22 2010 10:14am)
w cata musisz znalesc wella i tam wellujesz.
solowac mozesz w cata


jak to znalezc? czyli jest losowy? jak np jakis quest?

a co jesli jestesmy 3 osoby w cata i znajdziemy wella? co sie dzieje wtedy?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 22 2010 02:51am
Quote (aniolek @ Oct 22 2010 10:17am)
jak to znalezc? czyli jest losowy? jak np jakis quest?

a co jesli jestesmy 3 osoby w cata i znajdziemy wella? co sie dzieje wtedy?


znajdujesz tak samo jak td na przyklad, podczas explorowania.
Jak znajdziecie wella to mozecie wellowac ;x.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1235236237238239293Next
Add Reply New Topic