Quote (MJToshi @ 22 Oct 2010 01:54)
Ja też poproszę

Freeeeeeeeeeeeeee

EDIT:
A tak po za tym FG dla was będzie ale będziecie musieli zapracować dla Gildii. Nic za darmo. Jutro dogadam pewne szczegóły z Szefem

no ciekaw jestem co wymysliles ale to co zarobiłeś jest dla Ciebie, jak ktoś będzie grał w LS to tez zarobi - pozatym ja juz uzbierałem troche fg na premie motywacyjne wiec reszcie nie pozostaje nic innego jak slashować

Quote (Accusation @ 22 Oct 2010 02:42)
slyszalem, ze rozdaja tutaj forumowe monety

fri wpierdol też
This post was edited by Pingu_Hv on Oct 21 2010 11:20pm