Quote (markov @ 5 Jun 2010 14:10)
zasnal z ta mysza w ustach?
wariat

pozniej dlugo ja gryzl, bo kupilem za duza, normalnie takie male ma na 3 chapsy

Quote (Leny @ 5 Jun 2010 14:11)
jebana
a co jej sie stalo pod koniec ze tak zastygla? ;d
chujowa jakosc btw
filmik nokia n96 nagrywana i chujowa jakos, bo nie mialem naladowanej kamerki, next bedzie w hd

ogolnie dzis sobie zabki jadla, bo wuja mial za duzo tych malych i jest deser ^^