d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1235523562357235823592396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Jun 4 2010 05:11am
Quote (blondaas @ 4 Jun 2010 11:11)
no to pograne :D
dobra a co powiedzie na wspinaczkę o 19-20?


ja ide na festyn -.-
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jun 4 2010 08:06am
ulala, dzisiaj doroczna impreza u znajomego na wiosce - pierwsze browary sie szykuja od pazdziernika, w miedzy czasie tylko okazjonalnie wodka szla... co to bedzie :unsure:

niech sie zacznie flame, jak mozna tyle piwa nie pic :D
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 4 2010 08:38am
Quote (markov @ 4 Jun 2010 15:06)
ulala, dzisiaj doroczna impreza u znajomego na wiosce - pierwsze browary sie szykuja od pazdziernika, w miedzy czasie tylko okazjonalnie wodka szla... co to bedzie :unsure:

niech sie zacznie flame, jak mozna tyle piwa nie pic :D


jak można tyle piwa nie pić! :fume:
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Jun 4 2010 09:13am
Quote (markov @ 4 Jun 2010 15:06)
ulala, dzisiaj doroczna impreza u znajomego na wiosce - pierwsze browary sie szykuja od pazdziernika, w miedzy czasie tylko okazjonalnie wodka szla... co to bedzie :unsure:

niech sie zacznie flame, jak mozna tyle piwa nie pic :D


jak mozna tyle piwa nie pic! :fume: :mad:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jun 4 2010 09:19am
:sniper: !
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Jun 4 2010 09:34am
Quote (markov @ 4 Jun 2010 16:19)
:sniper: !


i co strzelasz, lepiej bys wrocil do lsa :p
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jun 4 2010 09:52am
Quote (Leny @ 4 Jun 2010 17:34)
i co strzelasz, lepiej bys wrocil do lsa :p


w poniedzialek koncze robote na hucie, bedzie czas :) teraz nie ma zbytnio czasu nawet piernac, praca do 15, pozniej silownia, i trzeba znalezc czas dla dziewczyny jeszcze :unsure:

:sniper:
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Jun 4 2010 11:45am
fail

ubieram sie do wyjscia na impreze, juz caly przygotowany, juz mam wychodzic, patrze na zegarek a tu jeszcze godzina do wyjscia :d troche mi sie godziny pomylily ^^
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jun 4 2010 12:21pm
Quote (Leny @ Jun 4 2010 07:45pm)
fail

ubieram sie do wyjscia na impreze, juz caly przygotowany, juz mam wychodzic, patrze na zegarek a tu jeszcze godzina do wyjscia :d troche mi sie godziny pomylily ^^


podobnie jak Darek dzisiaj z busem :P
myslal ze ma busa juz a tu jeszcze godzina :)


wrocilem z koszenia, jebana trawa urosla ze trzeba bylo kosą kosic. Jak ostrzylem kose to sobie zacialem palca jakies 3-4 mm rane mam teraz :/
Lała sie krew jak z kranu ;x

This post was edited by Zeratull on Jun 4 2010 12:23pm
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 4 2010 12:54pm
mogłby ktoś podesłać
caster eq 50+?
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1235523562357235823592396Next
Closed New Topic