Quote (thorgal999 @ 1 Jun 2010 21:00)
done
siemano Alek

i Revolciaki , nie mialem jak odpisac Alus bo bylem afk.. ostatnio mam duzo na glowie - praca + szkola + zmiana mieszkania itp itp
nawet nie chce mi sie klikac... troszke na facebooku za to gram bo tam wpadasz rach ciach i idziesz na piwo / spac / ogladac tv itp itp
mam nadzieje ,ze zmienia sie to za jakis .... miesiac

jak beda wakacje
pozdro 600