d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1233823392340234123422396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 30 2010 03:55am
Quote (markov @ 30 May 2010 11:28)
http://i47.tinypic.com/2v7xtar.jpg

w moim pancernym armorze byscie sie przebili przez te drzwi ! :thumbsup:


Marku co tak naprawde robisz? Jakie substancje unoszą się w powietrzu, skoro musisz tak się ubierać ?

This post was edited by q^p on May 30 2010 03:55am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 30 2010 04:00am
Quote (q^p @ 30 May 2010 11:55)
Marku co tak naprawde robisz?      Jakie substancje unoszą się w powietrzu, skoro musisz tak się                      ubierać ?


wapno, teoretycznie powinienem w tym robic, w praktyce nie mam nic na twarz/glowe, bo pracuje sie niewygodnie.
W absorberze po awarii zbijam wapno, bo sie zalalo mleczkiem i stoi ( w skrocie twarde jak beton, a nad glowa mam tego kilkanascie ton + boki ).
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 30 2010 04:03am
Quote (markov @ 30 May 2010 12:00)
wapno, teoretycznie powinienem w tym robic, w praktyce nie mam nic na twarz/glowe, bo pracuje sie niewygodnie.
W absorberze po awarii zbijam wapno, bo sie zalalo mleczkiem i stoi ( w skrocie twarde jak beton, a nad glowa mam tego kilkanascie ton + boki ).


Rozumiem :) .
Ja po tym jak wpłynie ostatnie stypendium rzucam magisterskie. Inżynier wystarcza, po huj więcej jak i tak z tego nic nie ma. Wieczorami rozworze jakieś gówna między Carrefourami, z Carrefoura do klienta i z Makro do klienta, ble. Chcę już pracować na stałe.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 30 2010 04:05am
Quote (q^p @ 30 May 2010 12:03)
Rozumiem :) .
Ja po tym jak wpłynie ostatnie stypendium rzucam magisterskie. Inżynier    wystarcza, po huj więcej jak i tak z tego nic nie ma. Wieczorami rozworze jakieś gówna między Carrefourami, z Carrefoura do klienta i z Makro do klienta, ble. Chcę już pracować na stałe.


przestan, skoro cos zaczales, to dokoncz to! Ja mam tylko zlecenie na hucie, pozniej mnie czeka projektowanie grafiki.
Nie chcesz miec satysfakcji bycia magistrem? Skoro masz mozliwosc, to dokoncz i miej satysfakcje ze wytrwales.

This post was edited by markov on May 30 2010 04:05am
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 30 2010 04:11am
Quote (q^p @ 30 May 2010 12:03)
Rozumiem :) .
Ja po tym jak wpłynie ostatnie stypendium rzucam magisterskie. Inżynier    wystarcza, po huj więcej jak i tak z tego nic nie ma. Wieczorami rozworze jakieś gówna między Carrefourami, z Carrefoura do klienta i z Makro do klienta, ble. Chcę już pracować na stałe.


nie przerywaj teraz Uki ... szkoda czasu który już poświeciłeś

kiedys CI sie to przyda na pewno
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
May 30 2010 04:21am
Zeradkowi gratulujemy 200 GP's


:banana:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 30 2010 04:22am
Gratulacje :) :thumbsup:
Member
Posts: 121,657
Joined: Apr 1 2007
Gold: 6.53
May 30 2010 04:33am
graty :hail:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 30 2010 04:36am
Moje gratulacje Radek, temat oczywiscie stoi! :)
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 30 2010 04:40am
Kurwa gonio mnie :cry: :P .


A co do magistra to....e....nie ma kierunków które mnie kręcą, poszedłem na byle co, żeby dostać stypendium za poprzedni semestr, ile można sie kurwa uczyć to już bo kiem wylazi ...15,16, 17 lat nauki? ja piernicze:|
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1233823392340234123422396Next
Closed New Topic