☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev
1
2334
2335
2336
2337
2338
2396
Next
Closed
New Topic
Views: 191396
Replies: 23958
Track Topic
Leny
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold
:
218.00
#23351
May 29 2010 03:30am
no ten 1234(5) wkurzajacy troche jest
zwlaszcza te 2 ostatnie klucze jak chcesz zrobic 54 a nie 45
malleus
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold
:
274,666.00
#23352
May 29 2010 03:35am
Quote (Leny @ 29 May 2010 11:30)
no ten 1234(5) wkurzajacy troche jest
zwlaszcza te 2 ostatnie klucze jak chcesz zrobic 54 a nie 45
można powiedzieć, że ostatnia decyzja jest kluczowa
Leny
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold
:
218.00
#23353
May 29 2010 03:36am
Quote (malleus @ 29 May 2010 10:35)
można powiedzieć, że ostatnia decyzja jest kluczowa
lol ^^
Sinek
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold
:
Locked
#23354
May 29 2010 03:48am
Ło kurde Aluś
:(
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#23355
May 29 2010 03:50am
Quote (malleus @ 29 May 2010 11:35)
można powiedzieć, że ostatnia decyzja jest kluczowa
ah te Twoje poczucie humoru ...
Sinek
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold
:
Locked
#23356
May 29 2010 04:15am
Rare bronze sword
Damage: 3 to 33
+13 Intelligence
+6% Mana Syphon
takie cos to fajne ?
Leny
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold
:
218.00
#23357
May 29 2010 04:17am
Quote (Sinek @ 29 May 2010 11:15)
Rare bronze sword
Damage: 3 to 33
+13 Intelligence
+6% Mana Syphon
takie cos to fajne ?
krap raczej, mam tam jakiegos sworda 13 hm 11 int bodajze a i tak nigdy nie uzywalem jeszcze i jakos nie widze zastosowania :/
Sinek
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold
:
Locked
#23358
May 29 2010 04:20am
no a te mana syphon nie jest dobre ? ;s
Leny
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold
:
218.00
#23359
May 29 2010 04:25am
Quote (Sinek @ 29 May 2010 11:20)
no a te mana syphon nie jest dobre ? ;s
na pewno nie na tym lvlu imo
Sinek
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold
:
Locked
#23360
May 29 2010 04:26am
Quote (Leny @ 29 May 2010 11:25)
na pewno nie na tym lvlu imo
czyli trza to zglyphowac ???
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
2334
2335
2336
2337
2338
2396
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact