Quote (malleus @ May 29 2010 12:44am)
aaa marnuję czas, dziś rano trochę torchobrania z Alkiem, wieczorkiem do teściowej, oglądam ze szwagrem jakiś sf film na 1 popijając piwko i zastanawiając się czy grać w poka czy iść spać

U mnie jak na ironie zajawke na pokera zlapal moj ojciec, gra sobie na wirtualna kaske i przezywa kazde rozdanie, ze juz go sluchac nie moge

Ja na dodtek z kazdym dniem od jego gadania coraz bardziej nie nawidze gry zwanej pokerem, totalnie mi juz to slowo na nerwy dziala

, czuje sie wyleczony w 100% i Tobie rowniez tego zycze

Teraz ide sobie chwile w cs-a pogram i pobiegam z karabinem, zabija mnie pare razy i przerzuce sie na ls-a lub ogladanie przyjaciol czy innego filmidla na necie

Pozdrawiam Ciebie i Szwagra
