Quote (Leny @ May 28 2010 02:52am)
Dziekuje

Quote (Platine @ May 28 2010 02:53am)
Fiutko .... :D:D::D Nie ten klucz !!!

Ty stara purchawo, juz Ci mowilem zebys mi nie " Fiutkowal "

Slodkich snow Piotrze

Quote (Sinek @ May 28 2010 02:57am)
Dzis przegielem ;/ Wlasnie wrocilem do domu a o 5:50 musze wstac. Mam 3 h snu cos czuje ze bede zdychal w pracy


no to fakt ciezka pobudka Cie czeka
dobrej nocy i uslyszenia budzika zycze
