Quote (Onesteptodie @ Sat, 21 Mar 2009, 22:34)
Nie piszcie pierdół w ls topiku na pl sekcji proszę >.<
Mam ochote sobie żyły podciąć kiedy widzę że ktoś prosi innego o to żeby mu podrzucil item tam itp >.<
Hje hje.
Nuda, nie chce mi się od nowa lvl bić ;c