Quote (thc_sokol @ Fri, May 2 2008, 12:46pm)
wiem ze gra on nas dogoni wiesz mi

hehe no zwlaszcza to mnie bo mam crap eq ale ciebie to nie byl bym pewny jezeli teraz caly czas bedziesz expil to jeszcze dzis mq zrobisz

Quote (Pej_a @ Fri, May 2 2008, 12:49pm)
tu sie nie bije free postow tylko pisze na temat LS'a jak chcerz nabic sobie pare postow to idz gdzie indziej ...
btw. POSTS = CRAP
Quote (thc_sokol @ Fri, May 2 2008, 12:50pm)
??

This post was edited by Rdk on May 2 2008 05:03am