Quote (Botlig @ Fri, Aug 28 2009, 09:37am)
Gdyby nie gra Lewandowskiego i rozbieg z połowy boiska Djurdjevića podczas karnego wygralibyśmy.
te karne to i tak fart, że dopiero w ostatniej kolejce odpadliśmy, bo 2 karne dla lecha to fart

Kasprzik rzucał się w tą samą stronę non stop
Lewandowski niby reprezentacja, a sam na sam nie potrafi wykorzystac Oo