Witam Was

nie moge grac teraz bo znalazlem sobie prace pracuje od 6 rano do 19 ....
wiec jak wracam to tylko jakis film i spadam spac
ale mam nadzieje ze nie dlugo sie to zmieni i bede mogl z Wami pograc troche
gratulacje Snow ofc +2
3majcie sie Panowie :))
//eee FU Luci
