d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1177517761777177817792396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 5,842
Joined: Sep 21 2006
Gold: 307.66
Dec 6 2009 07:47am
Quote (Zeratull @ Dec 6 2009 10:20am)
WAAAAAAAAAAAAAARLOOOOOOOOOOOOOOCKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


YEAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHH

4312


100 GPS przy okazji ^^
Fajny prezent na mikołaja :D


No no :) Gratki Radziu :)
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 6 2009 07:51am
Quote (Zeratull @ 6 Dec 2009 11:20)
WAAAAAAAAAAAAAARLOOOOOOOOOOOOOOCKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


YEAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHH

4312


100 GPS przy okazji ^^
Fajny prezent na mikołaja :D


GRATULACJE RADOSŁAWIE !!!!
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Dec 6 2009 07:52am
Graty Radziu, czyli juz nie bede jedynym pastorem w gildii :p :wub:
Member
Posts: 5,437
Joined: Jan 12 2008
Gold: 7,038.35
Dec 6 2009 08:13am
Graty Radzio !
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 274,666.00
Dec 6 2009 08:21am
siemanko,

co słychać? :)
u mnie nic nowego, nie wiem kiedy poslashuję znowu.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 6 2009 08:27am
Quote (malleus @ 6 Dec 2009 15:21)
siemanko,

co słychać? :)
u mnie nic nowego, nie wiem kiedy poslashuję znowu.


o witaj Grzegorzu :)
kurcze akurat tak się złożyło, że nie mieliśmy okazji razem pograć, a słyszałem tyle dobrego, że żal mi straszliwie :) jak ja miałem przerwę Ty slashowałeś na całego jak Ty masz przerwę ja slashuję ;) mam nadzieję ofc że to jeszcze kiedyś nadrobimy.

muszę Ci przekazać pozdrowienia od dwóch osób z guldii Iluminati: Matias - RodSaladin; Ina - Lady1337. slashuję z nimi dosyć często w czasie dnia i wiele dobrego, miłego słyszałem od nich o Tobie :) staram się teraz wypełnić powstała lukę ;p

ogólnie jest TIP TOP
Member
Posts: 37,984
Joined: Jan 23 2006
Gold: 7,197.77
Warn: 10%
Dec 6 2009 08:54am
Good morning all and gratz on the warlock!!!! :banana:
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2009 08:58am
jezeli Grzes wroci do slashingu to i ja wroce :wub:

Witam i gratulacje Radziu
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 6 2009 09:16am
gz on warlock :D
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 6 2009 09:17am
Quote (Zeratull @ Dec 6 2009 10:20am)
WAAAAAAAAAAAAAARLOOOOOOOOOOOOOOCKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


YEAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHH

4312


100 GPS przy okazji ^^
Fajny prezent na mikołaja :D


Gratulacje radziu :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1177517761777177817792396Next
Closed New Topic