Quote (malleus @ 6 Dec 2009 15:21)
siemanko,
co słychać?

u mnie nic nowego, nie wiem kiedy poslashuję znowu.
o witaj Grzegorzu
kurcze akurat tak się złożyło, że nie mieliśmy okazji razem pograć, a słyszałem tyle dobrego, że żal mi straszliwie

jak ja miałem przerwę Ty slashowałeś na całego jak Ty masz przerwę ja slashuję

mam nadzieję ofc że to jeszcze kiedyś nadrobimy.
muszę Ci przekazać pozdrowienia od dwóch osób z guldii Iluminati: Matias - RodSaladin; Ina - Lady1337. slashuję z nimi dosyć często w czasie dnia i wiele dobrego, miłego słyszałem od nich o Tobie

staram się teraz wypełnić powstała lukę ;p
ogólnie jest
TIP TOP