d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1177117721773177417752396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 4 2009 03:26pm
Quote (Zeratull @ 4 Dec 2009 22:23)
on to robi dla kasy nie dla graczy ...


wszystko jedno dla kogo to robi zrobił to po prostu źle.
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 4 2009 03:37pm
powaznie odechciało mi sie juz w to grac :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 03:46pm
Quote (Thegri @ Dec 4 2009 10:37pm)
powaznie odechciało mi sie juz w to grac  :(


nie tylko Tobie :(

najbardziej boli mnie to ze num lock nie dziala :/

This post was edited by Zeratull on Dec 4 2009 04:08pm
Member
Posts: 5,842
Joined: Sep 21 2006
Gold: 307.66
Dec 4 2009 04:43pm
Heh a ja nawet nie mam czasu zeby to wszystko samemu zobaczyc :( Milego weekendu :) ja wracam jak zwykle w poniedzialek :)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2009 04:43pm
Quote (Zeratull @ 4 Dec 2009 22:46)
nie tylko Tobie :(

najbardziej boli mnie to ze num lock nie dziala :/


teraz wystarczy trzymac przycisk myszki, to nie jest trudne :hug:



ustawiasz sobie tak okienka, i nie trzeba nawet wychodzic z areny - raj dla graczy solo! Masz wszystko pod reka, jak w windowsie. Klikasz na okienko ze shrine, wrzucasz item i lecisz arene dalej, kiedys trzeba bylo ganiac i wchodzic do roznych 'pomieszczen'.. :unsure: to znacznie przyspieszy gre, bo mozesz otworzyc wszystko, od vaulta, po market.. itemy chowac, shrinowac, i wysylac bedac tak naprawde ciagle na arenie. Grafika to tam rzecz gustu, wygladaja troche jak lalka "KEN", ale nie jest zle :) Mi sie nawet podoba, smiesznie wyglada wedkowanie :D
Co do dropow, wystarczy sobie okienko z itemami przesunac gdzies obok/na moby, i problem z glowy.. troche zamieszanie, ale z pewnoscia przywykniemy. Polecam gre na full screen, update flasha, wlaczenie przyspieszenie sprzetowe w ustawieniach flasha, i heja - na mniejszych rozdzielczosciach te bary naprawde sa male
Nie psujcie sobie gry, bo to tylko zmiany w GUI.

This post was edited by markov on Dec 4 2009 04:47pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 05:03pm
Quote (markov @ Dec 4 2009 11:43pm)
teraz wystarczy trzymac przycisk myszki, to nie jest trudne :hug:

http://i232.photobucket.com/albums/ee112/sir_lance_b/Untitled-24.jpg

ustawiasz sobie tak okienka, i nie trzeba nawet wychodzic z areny - raj dla graczy solo!  Masz wszystko pod reka, jak w windowsie. Klikasz na okienko ze shrine, wrzucasz item i lecisz arene dalej, kiedys trzeba bylo ganiac i wchodzic do roznych 'pomieszczen'..  :unsure: to znacznie przyspieszy gre, bo mozesz otworzyc wszystko, od vaulta, po market.. itemy chowac, shrinowac, i wysylac bedac tak naprawde ciagle na arenie.  Grafika to tam rzecz gustu, wygladaja troche jak lalka "KEN", ale nie jest zle :) Mi sie nawet podoba, smiesznie wyglada wedkowanie :D
Co do dropow, wystarczy sobie okienko z itemami przesunac gdzies obok/na moby, i problem z glowy.. troche zamieszanie, ale z pewnoscia przywykniemy. Polecam gre na full screen, update flasha, wlaczenie przyspieszenie sprzetowe w ustawieniach flasha, i heja - na mniejszych rozdzielczosciach te bary naprawde sa male
Nie psujcie sobie gry, bo to tylko zmiany w GUI.


zobacze jak to na lapku bedzie chodzilo mi, mam szeroki ekran - panoramke wiadomo. Moze lepiej sie to poustawia. Narazie chuj mu w dupe ;x

ja pierdole. juz 3 raz nieudany well, przez jakies pierdolone lagi.

This post was edited by Zeratull on Dec 4 2009 05:09pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2009 05:05pm
Quote (Zeratull @ 5 Dec 2009 00:03)
zobacze jak to na lapku bedzie chodzilo mi, mam szeroki ekran - panoramke wiadomo. Moze lepiej sie to poustawia. Narazie chuj mu w dupe ;x


ja panoramy nie mam, ale okienka i tak idzie sensowanie poustawiac :)
nie przesadzajmy, nic super zlego sie nie stalo.. do okienek przywykniemy, do postaci tez, a na dobra sprawa, tylko to sie zmienilo... wyglad. Z czasem mam nadzieje sie wszystko poprawi :)
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 4 2009 05:12pm
a ja i tak wpisałem swoje zdanie na temat dropów
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37786077&f=272&o=25#p248214712

roiłem juz te okienko od poczatku przy evilach ale jest to i tak głupota.. co mi z tego ze mam okienko jak nikt nie klika na moba... lejac normalne moby i tak jest zamuła bo jak sie tylko cos pojawi to wszyscy przestaja klikac i lampia sie co wypadło lol po co takie spowolnienia.. i to jeszcze ustawiłem sobie ten pasek z dropami na srodku centralie zeby miec jakies szanse zobaczyc chociaz co to jest... bez sensu to jest :( mniej dynamiczne i gra staje sie nudna i wkurwiajaca :/
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 06:10pm
branoc miśki, ide spac
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 5 2009 12:49am
dzien dobry
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1177117721773177417752396Next
Closed New Topic