Quote (Zeratull @ 4 Dec 2009 22:46)
nie tylko Tobie

najbardziej boli mnie to ze num lock nie dziala :/
teraz wystarczy trzymac przycisk myszki, to nie jest trudne

ustawiasz sobie tak okienka, i nie trzeba nawet wychodzic z areny - raj dla graczy solo! Masz wszystko pod reka, jak w windowsie. Klikasz na okienko ze shrine, wrzucasz item i lecisz arene dalej, kiedys trzeba bylo ganiac i wchodzic do roznych 'pomieszczen'..

to znacznie przyspieszy gre, bo mozesz otworzyc wszystko, od vaulta, po market.. itemy chowac, shrinowac, i wysylac bedac tak naprawde ciagle na arenie. Grafika to tam rzecz gustu, wygladaja troche jak lalka "KEN", ale nie jest zle

Mi sie nawet podoba, smiesznie wyglada wedkowanie
Co do dropow, wystarczy sobie okienko z itemami przesunac gdzies obok/na moby, i problem z glowy.. troche zamieszanie, ale z pewnoscia przywykniemy. Polecam gre na full screen, update flasha, wlaczenie przyspieszenie sprzetowe w ustawieniach flasha, i heja - na mniejszych rozdzielczosciach te bary naprawde sa male
Nie psujcie sobie gry, bo to tylko zmiany w GUI.
This post was edited by markov on Dec 4 2009 04:47pm