d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1177017711772177317742396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 12:40pm
eeee tam mozna bylo sie tego spodziewac :)
mi sie nawet podoba
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Dec 4 2009 02:43pm
Quote (Thegri @ 4 Dec 2009 19:15)
w tej chwili system wypadania i grabowania itemów jest totalnie beznadziejny... juz nie wypada nic obok mobów tylko na jamiś chujowym pasku z którego nic nie wynika.. raj dla grabberów ktorzy nie klikaja na moby tylko czaja sie na itemki
wystarczy przesunac pasek z items drop obok evila, klikac i czekac na drop :(  juz nie ma znaczenia refleks i szczescie typu ze klikasz na jakiegos moba i cos Ci wypada .. nic tylko grabowac i leechowac wiec na lsie pojawi sie znowu masa leecherów..

Zrobiłem mq i dacie wiarę ze pojawił sie filmik we flashu lol... naciskasz attempt i twoja postac podchodzi do 1 drzwi i nad nimi wisza kluczyki..
Bardzo poważnie zastanawiam sie nad zostawieniem w pizdu lsa. jedynie update likwidujacy chyba najchujowszy z mozliwych systemów wypadania itemków na ten niebieski pasek tylko granie solo arena albo guild catas albo z friendami ma jakis sens.
to zdecydowanie najgorszy z updatów, grafika wyglada zabawnie ale reszta juz nie smieszy :(


haha chcialem zobaczyc jak wyglada master quest i przez przypadek passnelem :D Szkoda ze magiem ;/
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 4 2009 02:43pm
nastepna porazka .. zeby dac item do vaulta musi byc wczesniej otwarte inventory bo inaczej wlejasz numer vaulta osoby ktorej chcesz cos przesłac i juz inventory nie otworzysz..
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Dec 4 2009 02:47pm
Teraz master quest fajnie w napieciu trzyma :D Po odblokowaniu drzwi zanim dojdzie ludzik do kolejnych to juz sie goraco robi :D A tak poza tym update do dupy, jedynie co mi sie podoba to te shrine na arenie

e: Kurwa do dupy te grabienie itemz tera O_o i w ogole to nawet niewiem gdzie na cata sie pisze cos :D Bez sensu -.-

This post was edited by Sinek on Dec 4 2009 02:59pm
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 4 2009 03:00pm
mnie trzymał w napięciu do 1 drzwi :D mogliby zrobić animację eksplodujacych drzwi :D

nasicnij enter to sie otworzy okienko chatu Sinuś

This post was edited by Thegri on Dec 4 2009 03:00pm
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Dec 4 2009 03:03pm
Quote (Thegri @ 4 Dec 2009 22:00)

nasicnij enter to sie otworzy okienko chatu Sinuś


ok dzieki
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 4 2009 03:09pm
brawo Sinek :)

generalnie to serio dużo zmian ale większość jest po prostu do dupy Tak to jest jak zmienia coś człowiek który praktycznie w to nie gra
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 4 2009 03:10pm
Quote (thorgal999 @ Dec 4 2009 09:09pm)
brawo Sinek :)

generalnie to serio dużo zmian ale większość jest po prostu do dupy Tak to jest jak zmienia coś człowiek który praktycznie w to nie gra


to prawda niestety :(
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 4 2009 03:22pm
Wszystko byłoby ok, gdyby nie sposób w jaki pokazał życie i mane twojej postaci oraz wypadajace itemy.
No i chat.
No i postacie.

Szczerze? Jakby miał wprowadzać takie zmiany to nie wprowadzałby wogole :) .

Pozdro.



Radek - ok :) za tydzień prawdopodobnie.

Damianku tatku Gratki :kiss: :banana: .

Zdobyłem 1 poziom, ide grać z leniem w pingwiny, potem w ProStreet, potem w ET i spać. :hello: .

This post was edited by q^p on Dec 4 2009 03:23pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 03:23pm
Quote (thorgal999 @ Dec 4 2009 10:09pm)
brawo Sinek :)

generalnie to serio dużo zmian ale większość jest po prostu do dupy Tak to jest jak zmienia coś człowiek który praktycznie w to nie gra


on to robi dla kasy nie dla graczy ...
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1177017711772177317742396Next
Closed New Topic