w tej chwili system wypadania i grabowania itemów jest totalnie beznadziejny... juz nie wypada nic obok mobów tylko na jamiś chujowym pasku z którego nic nie wynika.. raj dla grabberów ktorzy nie klikaja na moby tylko czaja sie na itemki
wystarczy przesunac pasek z items drop obok evila, klikac i czekac na drop :( juz nie ma znaczenia refleks i szczescie typu ze klikasz na jakiegos moba i cos Ci wypada .. nic tylko grabowac i leechowac wiec na lsie pojawi sie znowu masa leecherów..
Zrobiłem mq i dacie wiarę ze pojawił sie filmik we flashu lol... naciskasz attempt i twoja postac podchodzi do 1 drzwi i nad nimi wisza kluczyki..
Bardzo poważnie zastanawiam sie nad zostawieniem w pizdu lsa. jedynie update likwidujacy chyba najchujowszy z mozliwych systemów wypadania itemków na ten niebieski pasek tylko granie solo arena albo guild catas albo z friendami ma jakis sens.
to zdecydowanie najgorszy z updatów, grafika wyglada zabawnie ale reszta juz nie smieszy
