d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1176917701771177217732396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 07:28am
Fajnie jakby cos takiego bylo Mariusz :) good idea jak to mówią :P

Plan na dzis:
- o 15:45 jadziem do domku
- kolo 18 do marketow na zakupy
- potem do qmpla po nowego coda ;D

uki jak bedziesz mial filmik od kogos zarzuc ;D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2009 08:58am
Update zapowiada sie ciekawie, wielkim plusem jest to, ze wszystko to okienko - mozna sobie otworzyc okienko ze shrine i leciec na arenie, wrzucac do shrine itemy nie wychodzac z areny :) Bardzo przyspiesza gre! Casterzy napewno sie ciesza.
Jest duzo udogodnien.. trzymanie przycisku myszy = stary down arrow, settings = esc, wieksze moby, nowy design praktycznie wszystkiego.. :o Trzeba bedzie przywyknac, mysle, ze wszystkim przypadnie do gustu! :)
Member
Posts: 5,437
Joined: Jan 12 2008
Gold: 7,038.35
Dec 4 2009 09:00am
Quote (markov @ 4 Dec 2009 15:58)
Update zapowiada sie ciekawie, wielkim plusem jest to, ze wszystko to okienko - mozna sobie otworzyc okienko ze shrine i leciec na arenie, wrzucac do shrine itemy nie wychodzac z areny :) Bardzo przyspiesza gre! Casterzy napewno sie ciesza.
Jest duzo udogodnien.. trzymanie przycisku myszy = stary down arrow, settings = esc, wieksze moby, nowy design praktycznie wszystkiego.. :o Trzeba bedzie przywyknac, mysle, ze wszystkim przypadnie do gustu! :)


No to bedzie z kim pograc przez jakis czas ^^


Quote (Sinek @ 4 Dec 2009 08:04)
Dziendobry a Ty od kiedy tak wczesnie wstajesz? O_o


Jak trzeba do roboty to niema innego wyjscia ^^

This post was edited by Lichu on Dec 4 2009 09:02am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 4 2009 09:22am
ohhh jeeez that look sh*t
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Dec 4 2009 10:06am
Quote (Lichu @ 4 Dec 2009 16:00)

Jak trzeba do roboty to niema innego wyjscia ^^


ooo gz :)
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Dec 4 2009 10:12am
omfg
ale zjebany nowy wyglad locka, az mi sie odechcialo grac jak go zobaczylem (nie zeby mi sie chcialo wczesniej ale postanowilem ze zobacze jak sie gra w 1.17 :p)

e: lol jak popatrzylem na inne chary to wcale nie sa lepsze, przynajmniej mi troche humor poprawily :p

This post was edited by Leny on Dec 4 2009 10:16am
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Dec 4 2009 11:36am
eh ... mam mieszane uczucia co do tych nowości.
postacie wyglądają tragicznie. nie mówie że musi to być szczyt grafiki ale poprzednie było o niebo lepsze niż to gówno które teraz na mnie patrzy.
pograłem jakieś 15 min magiem na welle i okropnie bolą mnie oczy. bardzo małe paski z życiem i maną, w samym rogu i jeszcze z bardzo małą różnicą kontrastów przy spadaniu pasków. masakra.

owszem njag wprowadził troche zmian które pewnie i są przydatne ale widać ze chyba sie spieszyl i nie wszystko przetestował.

generalnie teraz jest u mnie MINUS

This post was edited by thorgal999 on Dec 4 2009 11:36am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 11:57am
LOOOOOOOOOL
do poprzednich jeszcze moglem sie przyzwyczaic, ale to? jego popierdolilo !!!!
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Dec 4 2009 12:15pm
w tej chwili system wypadania i grabowania itemów jest totalnie beznadziejny... juz nie wypada nic obok mobów tylko na jamiś chujowym pasku z którego nic nie wynika.. raj dla grabberów ktorzy nie klikaja na moby tylko czaja sie na itemki
wystarczy przesunac pasek z items drop obok evila, klikac i czekac na drop :( juz nie ma znaczenia refleks i szczescie typu ze klikasz na jakiegos moba i cos Ci wypada .. nic tylko grabowac i leechowac wiec na lsie pojawi sie znowu masa leecherów..

Zrobiłem mq i dacie wiarę ze pojawił sie filmik we flashu lol... naciskasz attempt i twoja postac podchodzi do 1 drzwi i nad nimi wisza kluczyki..
Bardzo poważnie zastanawiam sie nad zostawieniem w pizdu lsa. jedynie update likwidujacy chyba najchujowszy z mozliwych systemów wypadania itemków na ten niebieski pasek tylko granie solo arena albo guild catas albo z friendami ma jakis sens.
to zdecydowanie najgorszy z updatów, grafika wyglada zabawnie ale reszta juz nie smieszy :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 12:19pm
Quote (Thegri @ Dec 4 2009 07:15pm)
w tej chwili system wypadania i grabowania itemów jest totalnie beznadziejny... juz nie wypada nic obok mobów tylko na jamiś chujowym pasku z którego nic nie wynika.. raj dla grabberów ktorzy nie klikaja na moby tylko czaja sie na itemki
wystarczy przesunac pasek z items drop obok evila, klikac i czekac na drop :(  juz nie ma znaczenia refleks i szczescie typu ze klikasz na jakiegos moba i cos Ci wypada .. nic tylko grabowac i leechowac wiec na lsie pojawi sie znowu masa leecherów..

Zrobiłem mq i dacie wiarę ze pojawił sie filmik we flashu lol... naciskasz attempt i twoja postac podchodzi do 1 drzwi i nad nimi wisza kluczyki..
Bardzo poważnie zastanawiam sie nad zostawieniem w pizdu lsa. jedynie update likwidujacy chyba najchujowszy z mozliwych systemów wypadania itemków na ten niebieski pasek tylko granie solo arena albo guild catas albo z friendami ma jakis sens.
to zdecydowanie najgorszy z updatów, grafika wyglada zabawnie ale reszta juz nie smieszy :(


zgadzam sie w 100%.
Wyjmowanie itemow z vault teraz jest wnerwiajace. Okienko vaulta zachodzi na okienko inventory. Zeby tak sie nie stalo trzeba po calym ekranie mycha latac...
bez sensu

edit; nie zdziwie sie jak ktos przez przypadek zeshrinuje sobie jakiegos itemka przez ten popierdolony wyglad.

This post was edited by Zeratull on Dec 4 2009 12:23pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1176917701771177217732396Next
Closed New Topic